Sinema

Joker Filmi İzlemek İsteyenler İçin Artık BluTV’de!

Todd Phillips tarafından yönetilen Joker filmi şimdi BluTV platformu seçkisine dahil edildi. Joaquin Phoenix’in Joker’i canlandırdığı ve Phoenix’e En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ı kazandıran film, geçtiğiniz yılın en çok ses getiren filmlerinden biri olmuştu. İşte filmle ilgili merak edilen diğer ayrıntılar…

Dünya genelindeki sinema salonlarında 2019 yılında gişe rekorları kıran Joker filmi, DC Sinematik Evreni içerisindeki en ayrıksı hikayelerden biriydi. Yıllar boyunca Batman filmleri sayesinde gördüğümüz Joker’i solo film halinde ekranlara yansıtan Joaquin Phoenix, bu görkemli performansı ile En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ı elde etmişti. Toplamda 11 dalda Oscar adaylığı bulunan psikolojik gerilim temalı yapım, aynı zamanda En İyi Orijinal Müzik kategorisinde de ödüle layık bulundu.

Joker, BluTV Film Seçkisine Eklendi!

Yerli dijital video platformu BluTV, üst üste yayınladığı ilgi çekici yeni programlarının ardından bugün Joker filminin yayın haklarını elde ettiklerini paylaştı. Şu anda BluTV’de aylık abonelik sahibi olan tüm kullanıcılar Joker’i izleme hakkına sahip olacaklar.

Joker Filmi Konusu

Daha önce Hangover serisi ile seyrettiğimiz yönetmen Todd Phillips, Martin Scorsese’nin yönettiği Taxi Driver ve The King of Comedy filmlerinden büyük ölçüde ilham kalarak Joker’i yarattı. Filmde 1981 yılında Gotham City‘de hasta annesi ile yaşayan Arthur Fleck isimli bir palyaço, şehirdeki kaotik atmosferle orantılı bir şekilde azılı bir suçluya dönüşüyor. Joker’in doğuş hikayesini anlatan film başrolünde Joaquin Phoenix‘i ağırlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu