Magazin

Johnny Depp – Amber Heard davasında şaşırtan Türkiye detayı!

Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard arasında devam eden dava tüm hızıyla devam ediyor! Ünlü aktör, geçtiğimiz yıllarda Heard’in evlilikleri sürecinde kendisine şiddet uyguladığı iddialarıyla karşılaşmıştı. Bunun üzerine Karayip Korsanları ve Fantastik Canavarlar gibi ünlü film serilerinden kovulan tecrübeli yıldız, kısa bir süre önce Heard’e 50 milyon dolarlık itibar davası açtı. Davanın son duruşmasında ilginç bir olay gündeme geldi!

Johnny Depp, Türkiye’den yat satın aldı!

Davada 58 yaşındaki ünlü oyuncunun 2007 yılında Türkiye’den korsan temalı bir yat satın aldığı ortaya çıktı. Aktörün Vajoliroja adını verdiği yat, 2015 yılında Amber Heard ile evlendikten sonra Amphitrite olarak yeniden isimlendirildi.

Johnny Depp

Turquoise Yat Sanayi adlı firmadan satın alınan 47,6 metrelik meşhur yat, Heard tarafından delil olarak kullanıldı. Yıldız isim, Depp’in kendisine yatın kabininde şiddet uyguladığını aktardı. O sırada aktörün epey sarhoş olduğunu paylaşan Heard, Depp’i beklenmedik bir yerden vurdu. Fakat söz hakkı alan Depp, kendisine yöneltilen iddiaların hiçbiri kabul etmedi.

Depp ünlü yatı J. K. Rowling’e sattı

Johnny Depp, 2015 yılında yatı satma kararı aldı. Meşhur yatın alıcısı ise Harry Potter kitaplarının yazarı ve serinin yaratıcısı J. K. Rowling oldu. Sevilen yazarın, 27 milyon dolara Depp’in aldığı yatı daha sonra ABD’li bir iş insanına sattığı öğrenildi.

‘Okyanustaki Doğu Ekspresi’ olarak adlandırılan yatın 10 misafir ve 9 mürettebat kapasitesi olduğu; aynı zamanda içinde ev sineması ve salonun da bulunduğu aktarıldı. Dört güvertesi bulunan yat, yedi metrelik kirişleri olan bir korsan gemisinin siluetini andıracak şekilde tasarlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu