Magazin

Jet Sosyetenin Doğum Sevinci! Aslışah Alkoçlar’ın Erkek Bebeği Dünyaya Geldi: İsmini Bakın Ne Koydular?

Geçtiğimiz aylarda cemiyet hayatının sevilen simalarından Aslışah Alkoçlar, HD Holding’in veliahtı Kaan Demirağ ile şaşalı bir düğünle dünyaevine girmişti. Düğünün ardından çıkan hamilelik haberleri kesin bir dille reddeden güzelimiz, birkaç ay sona bir erkek çocuğu olacağını duyurmuştu. Ünlüler dünyasında bu tip yalanlamalara oldukça alışığız! Sık sık Instagram’da karnı burnunda pozlar vermekten geri durmayan Aslışah Alkoçlar, Instagram kulislerinde dönen dedikodulara göre bugün bebeğini dünyaya getirmiş! Demirağ çifti, ilk çocuklarına “Cem” ismini vermişler!

Önce İnkar Etti!

Aslışah Alkoçlar, doğduğundan beri magazin camiasının gözünün üzerinde olduğu isimlerden biri. Sosyetik bir aileden geliyorsanız hele de anneanneniz Türkiye’nin en çok sevilen ünlü yeşilçam oyuncularından biriyse, doğal olarak her adımı magazin tarafından takip edilen biri haline geliyorsunuz! Her ilişkisi magazin aleminde olay olan Aslışah Alkoçlar geçtiğimiz yıllarda Sabancı ailesinden Hakan Sabancı ile yaşadığı aşk ile gündeme geliyordu. Bu ilişkinin ardından birçok kişi ile anılan güzelimiz sonunda gönlünü HD Holding’in veliahtı Kaan Demirağ’a kaptırdı!

Çiftimiz geçtiğimiz aylarda şaşalı bir düğünle dünyaevine girdi ancak düğünden önce bile sosyal medyada gezinen bir iddia vardı. Bu iddiaya göre Aslışah Alkoçlar hamileydi ve düğün de bu nedenle öne çekilmişti. Düğün sırasında karnını kapatan bir gelinlik tercih eden Aslışah Alkoçlar, düğünden sonra ise bir hamilelik kitabı okuduğunu yanlışlıkla storylerinde paylaşınca olanlar oldu. Tüm iddiaları reddeden güzelimiz kısa süre sonra hamile olduğunu kabul etti ve bir erkek çocuk dünyaya getireceğini açıkladı.

Bebek Geldi!

Hamileliği sırasında sporundan asla ödün vermeyen Aslışah Alkoçlar, sık sık eğlenceli hallerini Instagram hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi. Bugün ise magazin kulislerinde konuşulanlara göre Aslışah Alkoçlar, bebeğini dünyaya getirmiş! Doğan bebeğe ise “Cem” adını vermişler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu