Magazin

Jason Statham Yeni Filminin Çekimleri İçin Antalya’ya Geldi

İngiliz oyuncu ve film yapımcısı Jason Statham yeni filmi için ülkemizin Antalya şehrine geldi. Filmin yönetmen koltuğunda ise aksiyon filmlerinin efsane ismi Guy Ritchie’nin olduğu öğrenildi. İşte detaylar…

Bundan beş yıl önce uluslararası bahçecilik fuarı için Antalya’nın Aksu bölgesinde inşa edilen Expo Antalya alanı, şimdi dünyaca ünlü bir sinema filmi için ev sahipliği yapıyor. Aksiyon ve gerilim filmlerinin aranan oyuncusu Jason Statham, yine benzer temalara sahip bir film için Türkiye’ye geldi. Bundan yaklaşık bir ay önce set ekibinin Antalya’ya gelip hazırlıklara başladığı projede, nihayet çekimlere başlandı. Ekibin çekim takviminde Expo’nun dışında Kaleiçi ve şehrin diğer güzel dokularının bulunduğu mekanlarının yer aldığı öğrenildi.

Guy Ritchie’nin Yeni Filminin Çekimleri Türkiye ve Katar’da Yapılıyor

RocknRolla, Sherlock Holmes, The Gentlemen ve Snatch gibi sayısız başarılı filme imza atmış Guy Ritchie tarafından yönetilecek Five Eyes filmi casusluk temalı çok uluslu bir hikayeye sahip olacak. Tarım ve Orman İl Müdürü Gökhan Karaca‘nın çekimlerine başlandığı haberini doğruladığı projenin geri kalan diğer sahneleri ise Katar’da çekilecek. Filmde Jason Statham’ın haricinde Aubrey Plaza, Cary Elwes, Bugzy Malone ve Josh Hartnett gibi yıldızlar yer alacak.

Henüz setten herhangi bir fotoğraf sızıntısı yapılmazken, çalışmalar adeta sır gibi ustalıklı bir gizlilikle devam ediyor. Beklenen filmin en iyi ihtimalle gelecek yıl vizyona gireceği düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu