Sinema
Trend

Jacob Elordi Yeni Coppola Filminde Elvis Presley Oluyor

Priscilla filminde ünlü oyucu Jacob Elordi, Elvis Presley'i oynayacak.

1985 yılında Priscilla Presley tarafından yazılan “Elvis & Me” adlı kitabın sinemaya uyarlanacağı Priscilla adlı filmin yönetmen koltuğunda Sofia Coppola oturacak. Priscilla filminin başrolünde “Euphoria” adlı filmle yıldızı yeniden parlayan Jacob Elordi oynayacak ve oyuncu Elvis Presley’i canlandıracak. Filmin diğer ana karakteri ise Priscilla Presley’i canlandıracak olan Cailee Spaeny oynayacak.

“Elvis & Me” kitabı ana konu olarak Priscilla ve Elvis Presley’in aşklarını ele alıyor. İkilinin hikayesinde ilk tanışmalarından evliliklerine, ilişkilerinin nasıl gittiğinden boşanmalarına hatta Elvis’in ölümünün ardından sonra bile bitmeyen aşka değiniliyor.

Priscilla Filmini Sofia Coppola Yönetecek

Filmin kitaptan uyarlanan senaryosunu Sofia Coppola kaleme alırken çekimlerin gelecek aylarda Toronto’da başlayacağı duyuruldu. Coppola bu filmde daha önce yine kendi ekibinde olan Philippe Le Sourd, Stacey Battat ve Sarah Flack gibi isimlerle Priscilla filmine hayat verecek.

priscilla elvis presley

Bilindiği üzere Elvis Presley en son “Elvis” adlı filmde Austin Butler’in performansıyla sinemaya taşınmıştı. Cannes Film Festivali’nde prömiyerini yapan film Amerika’da 150 milyon doları aşkın hasılat elde etmişti. Dünya genelinde ise film toplamda 284 milyon dolar civarında bir gelir sağlayarak en çok kazanan filmler arasına adını yazdırmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu