Sinema

Jack Reacher 2 Never Go Back Show TV’de! Tom Cruise ile Asla Geri Dönme filmi konusu nedir?

Show TV'de bu akşam bir sinema resitali izleyicilerin beğenisine sunuldu. Jack Reacher: Never Go Back oyuncuları ve konusu hakkında tüm detaylar.

Show TV’de bu akşam bir sinema resitali izleyicilerin beğenisine sunuldu. Jack Reacher: Never Go Back oyuncuları ve konusu hakkında tüm detaylar haberimizde olacak.

Jack Reacher 2: Never Go Back Asla Geri Dönme filminin yönetmen koltuğunda Edward Zwick yer alıyor. Tom Cruise, Cobie Smulders, Aldis Hodge ve Danika Yarosh gibi isimlerin başrolünü oynadığı aksiyon ve gerilim tarzı film tam 2 saat 30 dakika yani 150 dakikalık heyecana sahne olacak.

Asla Geri Dönme Tom Cruise filminin tanıtımını, Dizisiyenibolum.com kalitesiyle buradan izleyebilirsiniz.

Jack Reacher 2: Never Go Back Filminin Konusu

Show TV ekranlarında bu gece şu saatler itibariyle yayında olan filmde eski amiri Binbaşı Susan Turner’in ihanetle suçlanmasının ardından Reacher, aslında onun çok büyük bir hükümet komplosu altında olduğunu çok geçmeden anlayacaktır. Jack Reacher, Turner ve eski bir dostunun da yardımıyla sırlarını açığa çıkarmak istemeyen muazzam güçteki bir örgütü deşifre etmek için tüm geçmişini ve bugününü riske atmaya hazırdır.

Heyecan, aksiyon ve gerilimin bir dakika bile dinmediği Jack Reacher 2: Never Go Back Asla Geri Dönme filmi birçok dalda Oscar adayı olarak gösterilmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu