FragmanMagazin

İtalya Yakışıklı Oyuncuya Yaradı! Can Yaman Reklam Fotoğraflarıyla Sosyal Medyayı Yıkıp Geçmeye Devam Ediyor

Artık ismi Türkiye kadar İtalya’da da sıklıkla anılan Can Yaman Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla sosyal medyayı yıktı geçirdi. Türkiye’de oynadığı dizilerle sevilen yakışıklı oyuncu Türkiye’den sonra İtalya ve İspanya’da da büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. Bugün paylaştığı Instagram paylaşımı ise hem Türkiye’de hem de dünyada birçok hayranı tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

Karizmatik Fotoğrafıyla Yıktı Geçti

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Can Yaman (@canyaman)’in paylaştığı bir gönderi

İtalya’da çekilecek olan Sandakon adlı dizinin başrolünde oynayacak olan Can Yaman bugün paylaştığı karizmatik fotoğrafla ortalığı ateşe verdi. Fotoğrafını “Şimşek çakıyor. Ben “Çılgın” için hazırım ya sen? Çok uzun sürmedi” notu ile paylaşan Yaman’ın hayranları kısa sürede paylaşıma yanıt verdi. Can Yaman dakikalar içerisinde yüz binin üzerinde beğeni ve binlerce yorum aldı.

İmaj Değişikliği

can yaman

Bay Yanlış dizisi ile ülke dışına açılan Can Yaman dizinin İtalya’da da gösterilmesiyle birlikte dünya çapında bir hayran kitlesine sahip oldu. Bu esnada İtalya’da çekilecek olan “Sandokan” adlı dizinin başrol teklifini kabul etti. 10 bölüm olarak tasarlanan Sandokan için hazırlanan yakışıklı oyuncu dizi için ciddi bir imaj değişikliğine giderek saçlarını ve sakallarını uzattı. Bu dönemde popülerliği de artan Yaman’ın dizide yaptığı anlaşma ise bölüm başına 100 bin Euro.

İtalyan Sevgili Reklam mı? İddiaları

can yaman diletta

Oynadığı yeni projeler ve anlaştığı reklamlar üzerine artık daha çok İtalya’da bulunan Can Yaman gönlünü de İtalyan Diletta Leotta’ya kaptırdı. Bir süredir İtalya’da yaşayan Yaman spiker Diletta Leotta’ya evlenme teklifi de etmiş ancak bu ilişkinin çift için bir reklam ilişkisi olup olmadığı çok konuşulmuştu. Hatta sonra Diletta Leottae’nın İtalyan gazetelerinde Can Yaman’ı aldatmış olmasına yönelik iddialar da sonrasında boşa çıkmış, ikilinin ilişkileri oldukça yolunda gitmeye devam etmişti.

Sonunda Yakayı Ele Verdi! Ebru Şahin’in Çılgın Afrika Tatiline Kiminle Gittiği Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu