Gündem

İş Bankası ve ING’den Yüzleri Güldürecek Kampanya Geldi: Saniyeler İçinde 80 Bin TL Alın 3 Ay Taksit Düşünmeyin!

Türkiye’deki bankacılık sistemleri dijitalleşmeye ve çağa ayak uydurmaya çalışıyor. Artık birçok banka şubeye gitmeden de sizi müşterisi yapabiliyor ve aynı zamanda da saniyeler içinde tüm ihtiyaç kredilerinize yanıt veriyor. Oturduğunuz yerden bilgisayar ya da telefonunuzla dakikalar içinde 80 bin TL’ye kadar kredi çekebilir ve bunu da anında kullanmaya başlayabilirsiniz!

Milyonlarca vatandaş artan fiyatlar ve enflasyon nedeniyle hayatını kredilerle idame ettirmeye çalışıyor. Özellikle de Koronavirüs pandemisinde artık sona gelmeye başladıysak da; geçtiğimiz sene kısıtlamalar ve sokağa çıkma yasakları nedeniyle milyonlarca kişi ya işsiz kaldı ya da kepenk indirmek zorunda kaldı. Böyle bir durumda ise çalışamayan ve geliri olmayan kişilerin tek koştuğu yer bankalar oldu. Birçok banka müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla birden fazla ihtiyaç kredisini duyurmaya başladı.

Bu kredilerin en dikkat çekici yönlerinen biriyse 3 ay boyunca kredi taksitinin ödenmemesiydi. Evet isterseniz saniyeler içinde kredi alabilir ve sonrasında da 3 ay boyunca taksit, borç düşünmeden hayatınıza devam edebilirsiniz. Bugün sizler için 3 ay ertelemeli kredi seçeneği sunan bankalardan İş Bankası ve ING’nin kampanyalarını inceledik.

İş Bankası 3 Ay Ertelemeli Kredi

Türkiye İş Bankası, 36 aya varan vadelerle tam 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Tüm ihtiyaçlarınız için yanınızda olduğunun altını çizen Türkiye İş Bankası’ndan tek bir SMS ile ya da mobil bankacılık kanallarından tek bir tuş ile anında 100 bin TL’ye varan kredi çekebilirsiniz. %1,60’tan başlayan faiz oranıyla eğer siz de İş Bankası’ndan 100 bin TL’lik bir kredi çekerseniz, 36 ay boyunca ödeyeceğiniz taksit tutarı 3.873,06 TL oluyor. 36 ayın sonunda ise İş Bankası’na toplamda 139.430,16 TL ödemiş oluyorsunuz. Hem de isterseniz kredinizi hemen alıp taa 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz.

ING’den Şimdi Kredi Alın 3 Ay Sonra Ödeyin!

Türkiye’nin en uygun faizli kredisi ING’de! %1,35’ten başlayan kredi fırsatı ve 3 ile 36 ay arasında değişen vadelerle birlikte artık ihtiyaç kredisi almak çok kolay. Eğer ING’li değilseniz hemen mobil bankacılık ya da web sitesi üzerinden başvuru yapabilir ve 80 bin TL’ye kadar kredinizi alabilirsiniz. Üstelik kredinizi şimdi alıp 3 ay sonra ödemeye de başlayabilirsiniz. Eğer ING’den 36 ay taksitle 80 bin TL kredi alırsanız, ödeyeceğiniz tutar 3063 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu