Magazin

İş Arayanlara Müjde: Seren Serengil Tohma’yı Kölelikten Kurtaracak Bir Gemici Arıyor! Vereceği Ücret İse…

Her hali ayrı bir olay Seren Serengil, yalancı çoban hikayesine dönen ameliyat haberlerinden sonra, yatında tatil yapıyor. Serengil’in yatında çalışacak bir gemici arayışı ise iş arayanlara umut oluyor.

Hastalığı Yalancı Çoban Hikayesine Döndü

Geçirdiği mide ameliyatları sonrasında tam da istediği gibi kilo veren ancak dumping sendromu ile boğuşmaktan kurtulamayan Seren Serengil, son olarak da safra kesesindeki taşlar sebebiyle hastanelik oldu. Söylemezsem Olmaz’ın finalinden hemen önce sancılar içerisinde hastaneye yatan Serengil, ameliyat olacağını söyledi.

Herkes ameliyatın nasıl geçtiğini merak ederken o, hastaneden taburcu olup Söylemezsem Olmaz stüdyosundaki yorumcu koltuğuna oturdu. Sezon finalinden önce seyircileri ile vedalaşmak istediğini bu yüzden ameliyatı final sonrasına ertelediğini söyleyen Seren Serengil, ertesi gün soluğu Fethiye’de aldı.

Duruşmaya Gitmemek İçin Hastaneye Yattı

Neredeyse bir ay tatil yaparak Fethiye, Kaş, Kalkan sahillerini fetheden Serengil, Temmuz ayının başında İstanbul’a dönerek tekrar hastaneye yattı. Ameliyatlar öncesinde güç toplamak için tedavi gördüğünü söyleyen Serengil’in bu hamlesi ise , “evde çalışan yardımcısını darp ettiği gerekçesi ile hakkında açılan davanın duruşmasından kaçmak için” şeklinde değerlendirildi. Nitekim Sero duruşmaya da gitmedi.

Sero’ya Tatil Tohma’ya İşkence Oldu

Bu hengamenin ardından tekrar soluğu Fethiye’deki yatında alan Seren Serengil, bu sefer denize açıldı. Nihayet yatının restorasyonu tamamlanan Sero, soluğu Akdeniz’in eşsiz koylarında aldı. Ünlü sunucuya sevgilisi Tohma ve yakın arkadaşı Yelda Aslan eşlik etti.

Bu gezi Seren Serengil için tatilken, Tohma için işkence haline geldi. Kaptan dışında mürettebatın bulunmadığı yatta, yemekleri ve çapa atma, halat bağlama gibi işleri Tohma yaptı. Seren ise afiyetle yemeğini yiyip köşesine çekilip oturdu. Sonunda Tohma’ya ve tüm iş arayanlara müjde geldi!

Tohma’yı Kölelikten Kurtaracak Gemici Aranıyor!

Seren Serengil NoyNoy adlı yatında çalışması için 8 bin tl vereceği bir gemici aramaya başladı. Bu haber hem iş arayanları, hem de kölelikten kurtulmayı bekleyen Tohma’yı sevindirdi. Umuyoruz ki Seren Serengil ve Tohma’sı tez zamanda kendileri ile birlikte çalışacak bir gemici bulurlar!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu