Magazin

İrem Derici’den Hakkındaki Eleştirilere Cevap Geldi: Sessizliğini Bozan Şarkıcı Bakın Kameralara Nasıl Yansıdı!

İrem Derici, magazin camiasının en dobra isimlerinden biri. İçi dışa bir olan güzel sanatçı; her söylediğiyle, her yaptığıyla ve her hareketiyle olay oluyor. Durum böyle olunca herkes tarafından yakından takip ediliyor. Güzel sanatçının doğal tavırları bazı kesimler tarafından samimi bulunurken, bazı kesimler tarafından da oldukça eleştiriliyor. Geçtiğimiz günlerde yine oldukça konuşulacak bir olaya imza atan İrem Derici, o olaydan sonra bir süre sessizliğe bürünse de bu sessizlik nihayet son buldu ve ünlü şarkıcıdan beklenen cevap geldi. İşte o paylaşım!

Gündemden Hiçbir Zaman Düşmüyor!

İrem Derici, magazin gündeminin olmazsa olmaz isimlerinden biri. Güzel şarkıcı hem işiyle hem de aşk hayatıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Ekranlarda görmeye alışık olduğumuz genç sanatçı, sosyal medyayı da oldukça aktif kullanıyor.

Özel hayatından ve iş hayatından kesitleri takipçileri ile paylaşan İrem Derici, geçtiğimiz günlerde bir skandala imza attı ve bu durum sosyal medyada oldukça konuşuldu.


Konser alanına gelen ve sevdikleri ile buluşmak için hazırlanmaya giden İrem Derici, kendisini bekleyenlerin yanına küfür ederek geldi ve bu anları kameralara yansıdı.


Bu videoyu izleyenler, İrem Derici’yi ağır eleştiri yağmuruna tuttu. Bu eleştiriler karşısında bir süre sessiz kalan İrem Derici, yine sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımla bu eleştirilere cevap verdi.

”Hesap mı Vericem?”

Onca olumsuz eleştiriye karşı bu fotoğrafını paylaşan ve ”Hesap mı vericem?” diyen İrem Derici, böylece sessizliğini bozmuş oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu