Magazin

İrem Derici Bu Sefer Korkuttu: Bir Dönem Anoreksiya Olan Ünlü Şarkıcı Yine Kilolarına mı Taktı?

İrem Derici, magazin gündeminin en dobra isimlerinden biri. Güzel şarkıcı samimi tavırları ve doğal halleri ile her zaman dikkat çekmeyi başarıyor. Yetenekli isim, davranışları nedeniyle bazı kesimler tarafından oldukça sevilirken bazen de ağır eleştirilerin merkezinde yer alıyor. Hepimiz onun içi dışı bir biri olduğu konusunda hemfikiriz. Güzel şarkıcı genellikle mutlu görünse de geçtiğimiz dönemlerde oldukça zorlu şeyler yaşamıştı. Kilo problemleri ile mücadele eden İrem Derici, kafa karıştıran bir paylaşımda bulundu. Ünlü şarkıcı eski hallerine geri mi dönüyor?

Sosyal Medyada Olay Oluyor

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

İrem Derici (@iremderici)’in paylaştığı bir gönderi

İrem Derici, sosyal medyayı oldukça aktif kullanan isimlerden biri. Güzel şarkıcı, Instagram hesabından saatte bir hikaye paylaşıyor ve takipçileri ile her zaman etkileşim halinde kalıyor. Zaman içerisinde büyük bir değişim yaşayan İrem Derici, büyük değişimini Instagram’da sergiliyor. Bir dönem aldığı aşırı kilolarla konuşulan İrem Derici, o zamandan sonra zorlu bir sürece girmesiyle herkesi korkutsa da iyileşmesi ile takipçilerini sevindirmişti.

Yoğun Bakıma Girmişti

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

İrem Derici (@iremderici)’in paylaştığı bir gönderi

İrem Derici, bir dönem fazla kiloları nedeniyle magazin gündeminden neredeyse hiç düşmüyordu. Durum böyle olunca zayıflamak için elinden geleni yapan İrem Derici, bu süreçte oldukça ciddi sağlık problemleri yaşamıştı. Anoreksiya olduğunu duyuran ünlü şarkıcı, yoğun bir tedavi sürecine başlamıştı. Büyük mücadeleler sonucunda bu savaşı kazanan İrem Derici şimdilerde halinden oldukça memnun gibi görünse de son paylaşımıyla kafaları karıştırdı.

Diyet mi Yapıyor?

İrem Derici

İçtiği diyet içeceğini takipçileri ile paylaşan İrem Derici, ”Kilosundan memnun değil mi?” sorularını akıllara getirdi. Bu durum ile ilgili herhangi bir açıklama yapmayan ünlü şarkıcı, ilerleyen zamanlarda bir açıklama yapacak mı merak konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu