Magazin

İnsanlığımızı Kaybetmişiz! Meme Kanserini Atlatan Hande Yener’e Sosyal Medyadan Akıl Almaz Sözler: “Allah’a…”

Hande Yener geçtiğimiz günlerde Kanal D’nin Cumartesi Sürprizi programına katılarak en zor günlerini ağlayarak anlattı. Önceki sene meme kanser olduğunu ancak bu haberi herkesten sakladığını ifade eden Hande Yener’e sosyal medyadan destek yağarken; bazı sosyal medya kullanıcıları güzel şarkıcıya akıl almaz sözler söyleyerek kendilerince “akıl verdiler”

Hande Yener’in Zor Günleri!

Güzel şarkıcı Hande Yener, bu sezona bomba gibi bir giriş yaptı! Yeni şarkısı, güzelliği ve fitliği sayesinde sahnelerin tozunu attıran Hande Yener, önceki gün Kanal D’de yayınlanan Cumartesi Sürprizi isimli magazin programının konuğu oldu. Programda geçtiğimiz sene meme kanseri geçirdiğini açıklayan Hande Yener, kimsenin üzülmemesi için hastalığını en yakınlarından bile saklamayı tercih etmiş.

Hastalığını ilk duyduğunda korktuğunu ve öleceğini düşündüğünü anlatan Hande Yener; “Pandemi döneminde herkesin morali çok bozuktu. Sevenlerimi de üzmek istemedim. Geçen sene haziran ayında meme kanseri oldum. Ailemden sakladım. İlk öğrendiğimde öleceğimi sandım. Sonuçlarımı bekliyordum. Doktorun sonuca bakıp ‘felaket’ dediğini duydum, yıkıldım. Öleceğimi sandım. Raporlarımı alıp oradan çıktım. Misha arabadaydı ve ona ‘ölüyorum’ dedim. Sonra gözyaşlarıyla hastaneye döndüm.”

Öyle Yorumlar Geldi ki!

“Ameliyattan bir hafta sonra Altın Kelebek’ten ‘Başarı Ödülü’mü alacaktım. Fakat ameliyattan sonra vücuduma drenler taktılar. Onları göstermemem gerekiyordu. Ceketimin vatka kısımlarına drenleri koyup, kabloları sakladım. ‘Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödülümü alırken ‘Bela’ şarkımı da tanıtmaya hazırım’ dedim. Oradaki kimse anlamadı. Ben aslında ameliyattan yeni çıkmıştım. Şu an birinci yılımı kutluyorum. İyi olduğum için de bunu açıklıyorum. 6 ayda bir yaşadığımı kutluyorum. Her gelen sonuçta evde çığlıklar atılıyor.” Açıklamasıyla herkesi üzdü. Güzel şarkıcının zor günlerden geçtiğini öğrenen sevenleri ise Instagram’dan ve diğer sosyal mecralardan destek mesajları göndermeyi ihmal etmedi.

Ancak bazı sosyal medya kullanıcıları Hande Yener hakkında eleştiri yapmaktan da geri durmadı. Gerçekten de bazı kişilerin ağzı torba değil ki büzesin!

Aralarına Kara Kedi Girdi! Enis Arıkan’dan Ezgi Mola’ya Şok Eden Masumlar Apartmanı Tehdidi: “Piyasadan silerim…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu