Magazin

İmparator Lakaplı İbrahim Tatlıses Yıllar Sonra Kuruçeşme’ye Dönüyor: 3 Günlük Konser İçin Resmen Servet Harcadı!

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses yıllar sonra ilk defa seyircilere buluşmaya hazırlanıyor! Kuruçeşme’de üç gün üst üste konser verecek olan İbrahim Tatlıses, bu konser için tam 1,5 milyon TL harcamış. Sahnesinin dekorları için ufak bir servet harcamayı göze alan İbrahim Tatlıses 23-24-25 Eylül tarihlerinde Kuruçeşme’de konser almaya hazırlanıyor.

ibrahim tatlıses

Yıllar Sonra Dönüyor!

Bildiğiniz gibi ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses bundan 11 yıl önce, Star TV’de sunduğu İbo Show programının çıkışında silahlı saldırıya uğramış ve kafasından yaralanmıştı. Başından kalaşnikof mermisi ile yara alan İbrahim Tatlıses mucize eseri hayatta kalmayı başardı ancak eski günlerinden oldukça uzaktı. Vücudunun bir bölümünü istediği gibi kullanamayan İbrahim Tatlıses yıllar boyu farklı farklı tedaviler denemeye devam etti.

Hatta kök hücre tedavisi için bir süre yurt dışına giden ve orada tedavi gören İbrahim Tatlıses eski günlerindeki gibi olmasa da artık çok daha iyi. Hatta geçtiğimiz sezon Star TV’de yıllar sonra yeniden İbo Show’u sunmaya başladı. Birbirinden ünlü konukların ağırladığı programda İbrahim Tatlıses sık sık gözyaşı dökerek eski günleri yad ediyordu.

Kuruçeşme İçin Servet Harcadı!

Hatta program boyunca birbirinden farklı tarzlarla karşımıza çıkan İbrahim Tatlıses, sosyal medyada da eleştirilerin hedefinden kaçamamıştı. Sık sık özellikle z kuşağı olarak adlandırdığımız yeni neslin diline düşen İbrahim Tatlıses, artık tam anlamıyla iyileştiğini düşünüyor olacak ki; 3 gün arka arkaya konser vereceğini duyurdu.

Bu yaza Kuruçeşme’de gerçekleşen konserler damgasını vurdu. Birçok ünlü sima Kuruçeşme sahnesini yaz boyunca salladı hatta sallamaya da devam ediyor. Bu isimlerden biri de İbrahim Tatlıses oldu. 23-24-25 Eylül tarihleri arasında 3 gece arka arkaya sahne alacak olan İbrahim Tatlıses, sahne dekoru için tam 1,5 milyon TL harcamış! Sahnesi için minik bir serveti gözden çıkartan ünlü şarkıcının sahnesini şimdiden çok merak ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu