Dizi Haberleri

İlker Ayrık Seksenler Dizisine Döndü! Çağatay Karakterini Canlandıracak!

TRT Seksenler dizisine İlker Ayrık da dahil oldu. İlker Ayrık hangi karakteri canlandıracak?

Seksenler dizisinin 2018 yılında yayın hayatını noktalaması karşısında izleyiciler çok üzülmüştü. Ancak bu sezon yayına devam etme kararı alınca herkes heyecanlandı. TRT 1’in sevilen dizisi artık ekranlarda olacak. Oyuncular da birer birer diziye katılıyor. Eski ve yeni pek çok oyuncu kadroda kendine yer buldu. Bir yandan da diziye kimlerin dahil olduğu merak ediliyor. Son yapılan açıklamalarla beraber İlker Ayrık müjdesi de geldi.

İlker Ayrık Seksenler’e Katıldı!

İlker Ayrık, yarım kalan hikayeyi tamamlamak üzere Seksenler dizisine döndü. Daha önce hayat verdiği karakteri oynamaya devam edecek. Diziye katılan oyunculara bakıldığında izleyiciler şimdiden heyecanlanmaya başladı. Reha Özcan ve Zeynep Demirel de dizide yer alan oyuncular arasında. Çağatay karakterinin Belçika’da evlenmiş olduğu eşini Zeynep Demirel canlandırıyor. Oyuncunun dizideki karakteri Amelie oldu.

Seksenler Ne Zaman Başlayacak?

Seksenler dizisinin ne zaman başlayacağına dair net bir açıklama yapılmadı. Ancak Eylül aylarında dizinin yeni sezonu ile ekrana gelmesi bekleniyor. Bu da demek oluyor ki dizinin başlamasına yaklaşık olarak birkaç ay kaldı. TRT 1’de yayınlanacağı ilk bölüm reyting anlamında yüksek sonuç verebilir. Çünkü dizi bir süredir yayınlanmıyor ve bu durum da izleyicilerin dikkatini çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu