‘İlginç Bazı Olaylar’ ilk 2 bölümüyle şimdi Exxen’de

İbrahim Büyükak'ın yönettiği ve başrolünde de yine kendisinin oynadığı 'İlginç Bazı Olaylar' dizisini izlerken siz de gülme krizleri geçirebilirsiniz.

Exxen’de yayınına yeni başlayan “İlginç Bazı Olaylar” dizisi sevilen ve komik karakterleriyle yani bölümüyle karşınızda. Komedi dizisinin yönetmen koltuğunda ve başrolünde yine İbrahim Büyükak oturuyor.

İlginç Bazı Olaylar dizisi ilk iki bölümüyle Exxen platformunda

İbrahim’in kendisinin yazıp yönettiği dizide sizleri bekleyen komik sahnelere ve gülmeye hazır olun. Dizi, Bursa ilindeki normal bir aile hayatını anlatıyor. 37 yaşındaki oyuncu acaba hayallerinin peşinden gidecek mi? Zaten nişanlısı da O’nu terk etmiş.. Başrolde İbrahim Büyükak olmak üzere, diğer oyuncular; Füsun Demirel, Zafer Algöz, Meral Çetinkaya, Özgür Emre Yıldırım, Cemre Ebüzziya, İdil Sivritepe‘nin oynadığı komedi-dram dizisini kaçırmayın.

İlginç Bazı Olaylar’ın ik iki bölümünün yayınlandığını söyleyelim. Exxen.com’a girip üye olduktan sonra ilk 7 gün hiç bir ücret ödemeden (ilk kez üye olacaklar için) filmleri izlemeye devam edebilirsiniz. Her Cuma yeni bölümleriyle artık karşınızda olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu