TV Programları

İlginç Bazı Olaylar 9. bölüm Exxen’de. İbrahim’den Merve’ye Evlenme Teklifi!

İbrahim Büyükak'ın kendi yazıp başrolünde de kendi oynadığı İlginç Bazı Olaylar dizisinin 9. yeni bölümü şimdi Exxen'de. Ailesiyle yaşayan İbrahim bir baltaya sap olabilmek için aşkını arayarak işe başlıyor.

Samimi ve doğal yapısıyla kısa zamanda İzleyicisini katlayan dizinin yeni bölümleri iple çekilir oldu. Her Cuma Exxen‘de yeni bölümlerini doya doya izleyebileceğiniz İlginç Bazı Olaylar dizisi, düşündürürken güldürebilen bir formata sahip. Keyifle izleyebileceğiniz 9. bölümü platformda yerini aldı.

İlginç Bazı Olaylar 9. bölüm tanıtımı ve ön izlemesi

Başarılı komedyenin, konusunu kendi yazıp kendi yönettiği dizisini izlerken sizde normal hayattan tanıdık bir kare yakalayacağınızdan eminiz. Hayatın zor şartlarında hem aşkı arayan hem de yaşama tutunmaya çalışan İbo, yeni bölümde Merve‘nin önünde diz çöküyor ve aşkını ilan edip evlenme teklifi yapıyor. İlginç Bazı Olaylar 8. bölümde İbrahim ile Merve arasındaki yakınlaşmayı zaten görmüştük. İkilinin mutlulukları gözlerden kaçmazken, diğer taraftan İbrahim, iş hayatında başarının yollarını aramaya devam ediyor.

İlginç Bazı Olaylar karakterleri ve gerçek isimleri ne?

  • İbrahim Büyükak – İbo karakteri
  • Cemre Ebuzziya – Halil’in arkadaşı
  • Zafer Algöz – İbo’nun babası
  • Füsun Demirel – İbo’nun annesi
  • Meral Çetinkaya – İbo’nun babaannesi
  • Özgür Emre Yıldırım – Halil karakteri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu