Dizi Haberleri

İkimizin Sırrı Dizisi Ne Zaman Başlayacak! ATV İkimizin Sırrı Konusu Nedir?

İkimizin Sırrı dizisi yeni bölümü ile ekranlara gelecek. İkimizin Sırrı yayın tarihi belli oldu mu? ATV İkimizin Sırrı dizisi konusu ve oyuncuları...

ATV’de yayınlanacak yeni bir dizi daha ortaya çıktı. İkimizin Sırrı dizisi yakında ekranlarda olacak. Yeni bölümleriyle izleyicinin ilgi odağı haline geleceği belirtilen diziyle ilgili bazı gelişmeler yaşanıyor. Ayrıca dizinin farklı bir yapımdan uyarlanacağı da öğrenildi. Güney Kore’de yayınlanmakta olan Marrige Contract dizisi ile anlaşma yapıldı. Dizinin konusu ve yayın tarihi merak ediliyor. Başrol oyuncuları ünlü isimlerden oluşuyor. Peki dizide neler yaşanacak?

İkimizin Sırrı Oyuncuları

İkimizin Sırrı dizisinin başrolünde Leyla Faray ve Aras Aydın oynayacak. Uyarlama dizinin genel senaryosu Özen Yula’nın kalemi ile oluşturulacak. Böylelikle dizide heyecanlı anların yaşanması bekleniyor. Oyuncu kadrosundaki diğer isimler henüz belli olmadı. Bu yüzden önümüzdeki haftalarda gerekli açıklamayı yapacağız.

İkimizin Sırrı Ne Zaman Başlayacak?

İkimizin Sırrı dizisi yayın tarihi henüz açıklanmadı. Dizinin ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor. Senaryo ve oyuncu kadrosunun tamamlanması ile çekimler başlayacak. Bundan sonraki süreçte de yayın tarihi ile ilgili ipuçları verilecek.

İkimizin Sırrı Dizisi Konusu

Dizinin konusu hayati bir hastalığı olan kadının kızına bakma şartı ile bir adamla evlenmesi konu ediliyor. Böylesine duygusal bir senaryosu olduğu için büyük dikkat çekecektir. İzleyiciler dizinin bir an önce yayınlanmasını istiyor. ATV, bu tarz dizilerde büyük başarı sağladığı için izleyicilerin kanala ve diziye olan güveni yüksek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu