Magazin

İkili Arasında Sular Durulmuyor! Acun Ilıcalı’nın Bu Sözleri Eski Eşi Şeyma Subaşı’ya mı: “Bazı Kadınlar…”

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı, dün ve bugün iki farklı programa katıldı. Bu programlarda yaptığı açıklamalar ile herkesi şaşırtmayı başaran Acun Ilıcalı ilk olarak, Haber Global’de Candaş Tolga Işık’ın Az Önce Konuştum programına konuk oldu. Ardından da geçtiğimiz Pazartesi günü TV8’de yayın hayatına başlayan 2. Sayfa’da Müge ve Gülşen’in canlı yayın konuğu oldu. İki programda da yaptığı açıklamalarla olay olan Acun Ilıcalı’nın, “Bazı kadınlar Instagram’ın kölesi olmuş” açıklaması dikkatleri çekti. Eski eşi Şeyma Subaşı’nın Instagram fenomeni olduğunu hepimiz biliyoruz. Acaba Acun Ilıcalı’nın bu sözlerinin hedefinde Şeyma Subaşı mı var?

Çağla’yı Yere Göğe Sığdıramıyor!

Bildiğiniz gibi Acun Ilıcalı yaklaşık iki senedir kendinden 30 yaş küçük sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile beraberlik yaşıyor. Her katıldığı programda ya röportajda sevgilisini yere göğe sığdıramayan Acun Ilıcalı, Candaş Tolga Işık’ın “Yeniden evlenmeyi düşünüyor musun?” sorusuna şöyle cevap verdi; “Şu anda kısmet bu işler. Tekrardan evlenirim ya da evlenmem diyemem ama tabii ki çok iyi bir ilişkim var. Beni mutlu ediyor. sağ olsun. Düşünceli, nazik ve çok zeki de buluyorum bu arada. Aynı dili konuştuğumuzu düşünüyorum. Herkesle çok yüksek iletişim kurabilen birisi de değilim. Onun tatlı dilli ve değişken muhabbetlere açık olması ve kendini geliştirmesi çok mutlu ediyor beni.” dedi.

Bu Sözlerin Hedefinde Şeyma Subaşı mı Var?

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

@zapmedyamagazin’in paylaştığı bir gönderi

TV8’in 2. Sayfa programında ise Müge ve Gülşen, Acun Ilıcalı’ya Çağla’nın kendisinin giyimine karışıp karışmadığını sorduğunda ise aldıkları yanıt herkesi şaşırttı; “Ben her zaman söylediğim gibi rahat bir hayat istediğim için böyle bir birliktelik yaşıyorum ama onun da fikrini alıyorum elbette. Çağla çok zevkli bir kız, takdir ediyorum. Bir kere Instagram’ı yok, kapalı. Herkesi kastetmiyorum ama bazı kadınlar Instagram’ın esiri oluyorlar. Senin Instagram’ı kullanman lazım, Instagram seni kullanıyor.” Acun Ilıcalı’nın bu sözleri akıllara sosyal medya fenomeni eski eşi Şeyma Subaşı’nı getirdi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu