Magazin

İki Dev İsim Birleşti: Seren Serengil’den Müge Anlı’ya Büyük Destek Geldi! Bu Sözler Çok Konuşulur!

Gündüz kuşağı programlarının demirbaşı olan ve hepimizin yakından tanıdığı iki isim: Müge Anlı ve Seren Serengil. Her iki isim de oldukça sert açıklamaları ve girdikleri polemikler ile biliniyor olsalar da milyonları ekranlara kilitleyen oldukça başarılı sunucular ikisi de. Son zamanlarda Seren Serengil’in Seda Sayan ile yaşadığı polemikler gündeme bomba gibi düşse de bunun dışında farklı gelişmeler de oluyor. Seren Serengil, Müge Anlı’yı öyle bir konuda destekledi ki bu sözler de gündemde şok etkisi yaratacak gibi duruyor. İşte detaylar!

Programlar Son Sürat Devam Ediyor!

Seren Serengil, magazin programlarının olmazsa olmaz sunucularından biri. Güzel ismin sunduğu Söylemezsem Olmaz adlı magazin programı reytinglerde oldukça başarılı bir sonuç elde etmeye devam ediyor ve başarısından söz ettiriyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Seda Sayan (@sedasayan)’in paylaştığı bir gönderi


Seren Serengil cesur açıklamalar yapmaktan çekinmediği için hakkında konuştuğu ünlüler ile tartışmalar yaşayabiliyor. Hatta hakkında konuştuğu isimlerden biri olan Seda Sayan, geçtiğimiz günlerde Seren Serengil’e programında yanıt vererek tartışmayı iyice körükledi.


Onlar tartışadursunlar bir yandan da Müge Anlı’nın olay açıklamaları hepimizi şaşırttı. Hangisine yetişeceğimizi bilemediğimiz bu dönemde Seren Serengil’in de Müge Anlı’ya destek vermesi, herkesin dikkatini çekti. İşte o olay sözler!

Bu Sözleri Kim İçin Kullandılar?

Müge ANLI

Müge Anlı’nın çocuk sahibi anneler için kurduğu bu cümleleri Instagram hesabından takipçileri ile paylaşan Seren Serengil, konu hakkındaki düşüncelerini de eklemeyi unutmadı. Bu sözleri kime kullandığı bilinmeyen ikili, ilerleyen zamanlarda bu konu ile ilgili farklı açıklamalarda bulunacaklar mı? Merak konusu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu