Magazin

İbrahim Tatlıses Cephesinde Büyük Kavga! Adalet Sara’nın “Babalık” Çıkışına İbo’dan Tehdit: “O İpi Kesersem…”

İbrahim Tatlıses ve eski eşi Adalet Sara arasındaki kavgada gerilim yükselmeye devam ediyor. Önceki günlerde Kuruçeşme konseriyle karşımıza çıkan İbrahim Tatlıses, aynı hafta içinde Magazin D’den bir muhabirin sorularını yanıtlamış ve ilk eşi Adalet Sara’dan dünyaya gelen çocuklarının düğünlerini göremediği söylemişti; “İdo ve Melek Zübeyde dışında hiçbir çocuğumun düğününden haberim olmadı.” İbrahim Tatlıses’in bu sözleri üzerine Adalet Sara’dan yanıt gecikmemiş ve İbo’nun babalık görevini yapmadığını söylemişti. Güne damgasını vuran açıklamanın ardından İbrahim Tatlıses de boş durmadı, ilk eşi Adalet Sara’ya tehditvari bir yanıt vererek, muhatap olmadığını söyledi!

Adalet Sara’dan Zehir Zemberek Açıklamalar!

İbrahim Tatlıses’in Magazin D’ye verdiği röportajda, çocuklarının düğününü göremediğni açıklamıştı. Bu sözler üzerine Adalet Sara’dan yanıt gecikmedi; “Yapılan röportajda İbrahim Bey’in sadece Melek Zübeyde ve İbrahim’in (İdo) evliliğinden haberi olduğunu, diğer çocuklarının evliliğinden haberi olmadığını söylemesinin gerçekle hiçbir alakası yoktur. İbrahim Bey’in söylediğinin aksine her üç çocuğumun evliliğinden haberi vardı. Fakat babalık vazifesini ne yazık ki, evliliklerinde yapmadı ve yapamadı. Oğlum Ahmet Salim’in ilk evliliğinde kendisini bizzat ben aradım. İstanbul’da evi düzdük ve Şanlıurfa’da yapılacak düğün hazırlığını tarihine bildirdik.

Bahaneler bularak düğüne gelmedi. Düğün günü aramadı ve daha önceden de sonradan da hiçbir yardımda bulunmadı. Daha sonra Müslüm Mert’imin annesi (Allah rahmet merhamet cennet mekan eylesin.) lösemi illetinden vefat ettikten bir müddet sonra Ahmet Rüzgar’ın annesi Tülay ile evliliğinde İbrahim Bey’i aradım.

Hiçbir maddiyat beklemediğimizi, daha önce yapmış olduğu hatayı tekrarlamaması için düğüne katılmasını rica ettim ve düğün zamanında ne yazık ki “Antalya’da konserim var” diyerek bir yabancı gibi düğüne çelenk gönderdi. Telefonla arayıp tebrik bile etmedi. Dünür olarak gelinleri istemeye bile gelmedi. Oğlum Ahmet Salim’e her iki evliliğin de de hiçbir maddi yardımda bulunmadı. Büyük kızım Gülşen Sara’yı ablamın oğlu yeğenime görücü usulüyle isteme talebinde bulununca İbrahim Bey’i aradım. Lütfen Hiç olmazsa Kız evlat olması dolayısıyla bu kez babalığını yapmasını söyledim ve yine aynı bahaneler… Bizler yüce dinimizin esaslarına, örflerimize ve geleneklerimize bağlı olduğunuzdan ablamlar rica ettiler, İbrahim Bey Ankara Çakır Gazinosu’nda sahne alıyordu. Ankara’ya kaldığı otele gittik, damadın abisi Mahmut Allah’ın emri ve peygamberin kavli ile İbrahim Bey’den Gülşen Sara kızımızı istedi. “Tamam daha iyi hiç olmazsa akrabadır” diyerek olumlu cevap verdi. Şanlıurfa’ya döndük ve ne yazık ki yine hiçbir yardımda bulunmadı. Yine de telefon açıp düğün için kendisini müsait olacağı bir tarih istedik. “İstediğiniz zaman yapın ben kız babasıyım, düğüne falan gelemem” dedi ve ne düğüne geldi ne de aradı. Ne acayip Melek Zübeyde’nin düğününe katıldı ve düğünde su dağıttığını söyleyen yine kendisi…”

İbo’dan Yanıt Gecikmedi!

Bu açıklamanın ardından İbrahim Tatlıses, Twitter üzerinden Adalet Sara’ya şu yanıtı verdi; “Tabi İbrahim Tatlıses geri geldi. İpime sarılan sarılana, o ipi kesersem herkes yere çakılır uyarayım. Aslında muhatap bile olmak istemiyorum ama bir cevap vermek de gerekiyor ki herkes haddini bilsin”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu