Dizi Haberleri

İbrahim Büyükak’ın Exxen’deki Dizisi İçin Çekimler Başladı

Sevilen komedyen İbrahim Büyükak yeni dizisi İlginç Bazı Olaylar ile çok yakında Exxen platformunda olacak. Büyükak’ın yazıp başrolünü üstlendiği yapım izleyicilerini kahkahalarla güldürmeyi amaçlarken aynı zamanda Büyükak’la ilgili çok sayıda otobiyografik unsur barındıracak. İşte detaylar…

Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen platformu çok yakında yeni içerikleri ile kullanıcılarına daha geniş bir yelpaze oluşturacak. Bunlardan bir tanesi de platform henüz hizmet vermeye başlamadan evvel ismini duyduğumuz İlginç Bazı Olaylar dizisi olmuştu. İbrahim Büyükak tarafından yazılan ve aynı zamanda kendisinin yine başrol koltuğunda yer alacağı yapım bugün ilk çekimlerine resmen başladı.

NuLook Production ve Kutu Film ortak yapımı olarak ekranlara gelecek dizide İbrahim Büyükak başrol koltuğunda yer alırken ona Zafer Algöz, Füsun Demirel, Meral Çetinkaya, Cemre Ebüzziya, Özgür Emre Yıldırım ve İdil Sivritepe gibi tecrübeli isimlerin eşlik edeceği öğrenildi.

Daha önceden de duyurulduğu üzere İlginç Bazı Olaylar konusu itibariyle hayalleri ile aile baskısı arasında sıkışıp kalmış olan İbo’nun eğlenceli maceralarını anlatacak. Ana karakterin isminden de rahatlıkla anlayabileceğimiz gibi, dizi İbrahim Büyükak’ın otobiyografisi niteliğinde olacak. Şu anda çekimleri süren yapımın önümüzdeki haftalarda ilk bölümüyle ekranlara geleceği tahmin edilmekte.

Exxen Yeni İçerikleri ile Gümbür Gümbür Geliyor!

İbrahim Büyükak’ın dizisi dışında Exxen’in bir başka heyecanla beklenen yapımı ise Konuşanlar programının yaratıcısı ve sunucusu Hasan Can Kaya‘nın Bir Yeraltı Sit-Com’u dizisi oldu. Kaya bu dizide hem senarist hem de başrol koltuğunda otururken, yine kahkaha dolu bir yapım olacağının garantisini bizlere veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu