TV Programları

İbo Show Yılbaşı Özel Bölümü Konukları Belli Oldu!

Dokuz yıllık büyük aradan sonra yeniden ekranlara dönen İbo Show yılbaşı özel bölümü için hazırlıklara başladı. Çekimleri yakın bir zaman önce tamamlanan bölüm iki önemli yıldızı misafir edecek. Star TV yeni yıla İbrahim Tatlıses ile girecek! İşte yılbaşı temalı bölümle ilgili tüm detaylar…

Her hafta Cumartesi akşamları Star TV ekranlarında renkli konukları ile eğlenceli bölümler yaratan İbo Show tam dokuz sene sonra yeniden televizyonlara dönüş yaptı. Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses tarafından sunulan program, her bölüm eğlence dolu hikayeler ve birbirinden etkileyici türküler ile izleyicilerine keyifli birkaç saat hazırlamaktadır.

2021 yılına birkaç gün kala pek çok televizyon kanalı yılbaşı programları için duyurular gerçekleştirirken, Star TV de yeni yıl programını açıkladı. Star’da seyirciler 2021’e İbrahim Tatlıses ile girerken, İbo Show’un yılbaşı programına katılacak konuklar da nihayet duyuruldu. Her hafta olduğu gibi yılbaşında da birbirinden önemli yıldız isimler Tatlıses’e eşlik edecek.

Seda Sayan ve Bülent Ersoy, İbo Show’a Geliyor!

Star TV ekranlarında yayınlanan İbo Show yılbaşı günü konuk listesi için iki değerli isme yer veriyor. İbrahim Tatlıses yeni yıl özel programında Seda Sayan ve Bülent Ersoy‘u ağırlarken, geceye başka başka ünlü isimlerin de konuk olacağı tahmin ediliyor.

Her zamanki gibi yine şarkılarla, türkülerle ve kahkahalarla dolu hikayelerle geçecek İbo Show yeni bölümü ile 31 Ocak gecesi Star TV ekranlarında olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu