Magazin

Hülya Avşar ve İlber Ortaylı Diyaloğu Kırdı Geçirdi! Avşar İçin “Maşallah” Dedi

Hülya Avşar ile İlber Ortaylı'nın arasındaki sohbet dikkat çekti. İlber Ortaylı tekrar Maşallah dedi ve sosyal medyanın gündemine oturdu.

İlber Ortaylı ve Hülya Avşar geçtiğimiz gün bir aradaydı. Beraber video çeken iki isim komik anlar imza attı. İlber Ortaylı’nın daha önce sarf ettiğim Maşallah sözü sosyal medyada çok konuşulmuştu. Şimdi ise ünlü tarihçinin bu sözü Hülya Avşar için kullandığı görüldü. Fakat bilinmeyen bir detay her şeyi açığa çıkardı.

Hülya Avşar Maşallah Demesini İstedi!

Hülya Avşar, video çekerken kendisine Maşallah demesini istedi. Bir anda sosyal medyanın gündemine düşen buı ünlü sözü ısrarlar üzerine tekrarlayan İlber Ortaylı, eğlenceli anların yaşanmasını sağladı. İki ismin arasının iyi olduğu ve güzel anlaştıkları görüldü. Kahkahalarla geçen bu videonun ardından sosyal medya kullanıcıları yorumlarını esirgemedi. Atılan yorumlar arasında “Hocamız Hülya Avşar’ı da boş geçmemiş”, “Tarihçi adam olsun o kadar” gibi pek çok yorum vardı. Sosyal medyanın diline dolaşan bu video, kısa süre içerisinde milyonlarca defa izlendi.

Sosyal Medya Bu Videoyu Konuştu

Sosyal medyanın diline düşen video çok konuşuldu. Ayrıca Hülya Avşar ile İlber Ortaylı’nın arkadaşlığı da çok sevildi. İki ismin bir arada sohbet ediyor oluşu garip karşılansa da kullanıcılar bu durumu beğendi. Tanışıklıkları ne zaman başladı bilinmese de iki ünlü ismin de büyük bir kitleye seslendiği biliniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu