Dizi Haberleri

Hükümsüz 2. Bölümü ile Şimdi Exxen’de!

Ömer Faruk Sorak tarafından yönetilen Hükümsüz dizisi yeni bölümü ile Exxen platformuna geldi! Ayla ve Müslüm’ün yapımcısı Mustafa Uslu imzasıyla hazırlanan yapım, sürükleyici öyküsüne kaldığı yerden devam ediyor. İşte detaylar…

Exxen’in açılış gününde ilk bölümü kullanıcılar ile paylaşılan Hükümsüz, yeni bölümü ile yayına girdi! 2. bölüm dizinin hayranlarına bugün sunulurken, sürükleyici hikaye kaldığı yerden devam ediyor. Çekimleri İzmir’de gerçekleştirilen yapım G.O.R.A, Vizontele, Aşk Tesadüfleri Sever ve Yahşi Batı gibi Türk sinemasına damga vurmuş filmlerin yönetmeni Ömer Faruk Sorak tarafından çekiliyor. Dizinin yapımcı koltuğunda ise Ayla ve Müslüm’ün de yapımcılığını üstlenmiş olan Mustafa Uslu bulunmakta.

Hükümsüz 2. bölümü ile gerilim dozunu bir üst noktaya çıkarırken, dizinin sinematografisi ve etkileyici öyküsü de izleyicileri yakalamayı başardı. “Katledilen hayallerin gerçek hayat hikâyeleri,” alt başlığıyla yayınlanan dizi, kadın cinayetleri üzerine oldukça kayda değer cümleler ediyor. Bir hukuk bürosunda ikinci patron olan Esma ile genç bir avukat adayı Filiz’in yollarının bir cinayet üzerinde ilginç bir şekilde kesiştiği öykü Burçin Terzioğlu, Hande Doğandemir, Alican Yücesoy, Mehmet Ulay, Ruhsal Öcal, İsmail Hacıoğlu, Şebnem Doğruer ve Pınar Bibin gibi yıldızları bir araya getiriyor.

Adeta yıldızlar geçidi bir oyuncu kadrosuna sahip olan Hükümsüz, Exxen platformunda yeni bölümleriyle her hafta Perşembe günü ekranlara geliyor. Siz de ilk iki bölümü hemen seyretmek için Exxen’e 9,99 TL ya da 19,99 TL’lik reklamsız veya reklamlı paketlerle üye olabilir, ilk 7 gün ücretsiz bir şekilde izlemeye başlayabilirsiniz!

Hükümsüz 10. bölüm ön izlemesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu