Magazin

Hercai’nin Reyhan’ı Ebru Şahin’e Yeni Dizisi İçin Sonunda Partner Bulundu! Güzel Oyuncunun Partneri Batuga Bakın Kim?

Geçtiğimiz sezonda final yapan Hercai dizisinin Reyhan’ı Ebru Şahin, dizinin bitmesinin ardından bir çok dizi ve film projesinden teklif almış sonunda da Destan dizisi ile anlaşma sağlamıştı. ATV için Bozdağ Film tarafından çekilecek olan Destan dizisinde Ebru Şahin’e partner olacak isimse merak konusuydu. Bugün bu konudaki meraklar sona erdi ve Ebru Şahin’in partneri belli oldu. İşte dizide Batuga karakterine hayat verecek olan isim!

Destan Yazılıyor!

ebru

Hercai dizisinin finale gitmesinin ardından Ebru Şahin birbirinden farklı projeler arasından birisini seçti ve sonunda ATV için çekilecek olan Destan dizisinde yer almaya karar verdi. 8. yüzyılda yaşanmış olan oldukça duygusal ve etkili bir aşk hikayesini konu alan Destan dizisi Ağustos ayının ortalarında çekimler için startı verecek. Yönetmenliğini Emir Khalilzadeh’in yapmış olduğu dizinin senaryosu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’e ait.

Akkız’ın Partneri Kim Olacak?

ebru

Birsen Altuntaş’ın haberine göre bir süredir Ebru Şahin için aranan partner konusuna bugün karar verildi. Bir süredir bu konuda büyük bir titizlikle çalışan ve arama yapan ekip sonunda Akkız’ın partneri olacak olan Batuga için bir karara vardı. Dizide Akkız’ın Batuga’sı Edip Tepeli olacak. Projede ayrıca Kaan Çakır, Filiz Ahmet ve Selim Bayraktar da yer alıyor. Dizinin cast çalışmaları ise hala devam ediyor.

Edip Tepeli

18 Nisan 1989 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Edip Tepeli, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu. Mezuniyetinin ardından ayrıca Şehir Tiyatroları’nda oyunculuk eğitimi Tepeli, ilk oyunculuk deneyimini 2014 yılında Kurt Seyit ve Şura dizisinde yaşıyor. Bunun ardından Seni Kimler Aldı, Yıldızlar Şahidim, Yaşamayanlar, Hayati ve Diğerleri ve Yeni Başlayanlar İçin Hayatta Kalma Sanatı gibi projelerde karşımıza çıkıyor. Genç oyuncu ayrıca Star TV ekranlarında yayınlanmış olan Sefirin Kızı dizisinde Ömer karakterini oynamıştı.

Gördüklerine İnanamadı Hemen Instagram’a Koştu! Seda Sayan’ın Derin Üzüntüsü: “İnsanlığımdan utandım…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu