Magazin

Hem Oyunculuğu Hem de Aile Yaşantısı ile Gözdemiz Olan Hazal Kaya Sessizlerin Sesi Olmaya Devam Ediyor!

Güzel oyuncu Hazal Kaya da sosyal medyayı aktif olarak kullanan isimlerden biri. Ancak Kaya’nın sosyal medya kullanımı kendi yaşantısını gözler önüne sermekten çok, sesini duyuramayanlara ses olmak üzerine kurulu.

Kariyer Yolculuğu Böyle İlerledi

İlk defa Sıla dizisinde konuk oyuncu olarak kamera karşısına çıkan Hazal Kaya, sonrasında Tofita reklamında oynamış ve kendini tanıtmıştı. Güzel oyuncunun ilk başrol deneyimi ise Genco dizisi ile oldu. Ardından Aşk-ı Memnu’da Nihal karakterine kayat veren Hazal Kaya, kariyerindeki asıl yükselişi bu dizi ile yakaladı.

Kaprisli ancak olgun görünmeye çalışan bir genç kızı son derece iyi yansıtan yetenekli oyuncuya Aşk-ı Memnu’dan sonra teklifler yağmaya başladı ve Hazal Kaya Adını Feriha Koydum, Maral, Bizim Hikaye gibi yayınlandığı dönemin çok izlenen dizilerinde başrol olarak yer aldı.

2019 yılında, Leyla ile Mecnun sayesinde tanıyıp çok sevdiğimiz Ali Atay ile dünyaevine giren Hazal Kaya, evliliğin ardından hamile kalması sebebiyle bir süre ekranlardan uzak kaldı. Oğlu Fikret Ali’yi doğurduktan sonra tekrar ekranlara dönmeye karar veren güzel oyuncu, tercihini Netflix’te yayınlanacak olan Pera Palas’ta Gece Yarısı adlı diziden yana kullandı.

Pera Palas’ta Gece Yarısı Kalbinde Yer Etti!

Dijital platform için çekilen bu 8 bölümlük dizinin çekimleri tamamlandıktan sonra, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla set arkadaşlarına veda eden Hazal Kaya şu ifadeleri kullandı: “Rüya gibi, ödül gibi bir setin son günüydü bugün. Başa sarıp tekrar yaşamak isteyeceği kaç seti olur bir oyuncunun bilmiyorum. Hem işe hem de birbirine böyle özenle, hassasiyetle yaklaşan koca bir set dolusu insanı ancak sen bir araya getirebilirdin Emre Şahin. Esra’yı bana emanet ettiğin için çok teşekkür ederim!”

Sosyal Medya’dan Destek Oldu!

Sosyal medyayı aktif ve etkili kullanan Hazal Kaya, yangınlar dolayısıyla da kullanımını bir hayli arttırdı. Bölgelerdeki durumları ve yardım çağrılarını çok insana ulaştırmayı amaçlayan güzel oyuncunun bu niyeti başarıya da ulaştı. Hazal Kaya dün yine sessizlerin sesi olmaya devam etti ve nüfusu yaşlılardan oluşan bir köyün yangından kurtarılması için yardım istedi. Hazal Kaya’nın bu hareketi takipçilerinin taktirini topladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu