Fragman

Hekimoğlu 9 şubat 36. bölüm özeti ve ön izlemesi- Hekimoğlu hapse mi girecek?

Kanal D ekranlarının çok izlenen doktor dizisi yeni bölümüyle rakiplerine fark atacağa benziyor. Diziye dahil olan komiser Mahir‘in, Hekimoğlu üzerinde kurduğu baskı daha ne kadar devam edecek? Merakla 36. yeni bölümü beklenen Hekimoğlu dizisi hafta içi her Salı günü saat: 20:00 de Kanal D ekranlarında olacak.

Hekimoğlu 36. bölüm ön izlemesi ve özeti

Hekimoğlu bu bölümünde sor bir karar vermek üzere. Mahir komiserin kendisine teklif ettiği anlaşmayı imzalayıp imzalamayacağını Hekimoğlu yeni bölümünde görmüş olacağız. Orhan‘ın ifadesini öne sürerek komiser tarafından kendisine iki seçenek sunulan Hekimoğlu’nun işi zor görünüyor. Her zaman Hekimoğlu’nun iyiliğini isteyen Dr. İpek de O’na, anlaşmayı imzalamasından başka çaresinin olmadığını söyleyecek. O’nu imzaya zorlamak için de hem  elindeki çocuk hastasını elinden alır ve kendisi tedaviyi üstlenir hem de ağrılarını azaltmak için verdiği ilaçlarını artık vermez. Hastanedeki nöbetçi eczaneden de ilaç verilmemesi talimatı vardır.

Hekimoğlu 36. bölüm özeti ve ön izlemesi

Hekimoğlu’nun yokluğunda kız çocuğunun durumunu hala çözemezler ve durumunun kötüye gitmesini üzüntü ve telaşla izlerler.

Hekimoğlu’nun ise ağrıları arttığı için ilaç temin etmenin yollarını aramaya başlar. İzleyicilerin aklında, acaba Dr. Orhan Komiserle neden anlaştı ve nedeni neydi? Sorularının cevabını bulabileceğiniz Hekimoğlu son yeni bölümünde cevabı merak edilen soruların izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Kız çocuğunun durumu kötüye gitmeye devam mı edecek yoksa ekibinin çözüm bulamadığı hastalığı Hekimoğlu ağrılarına rağmen çözmeyi başaracak mı? Diğer yandan, Hekimoğlu anlaşmayı imzalamak zorunda mı kalacak? Tüm bu soruların cevaplarını Kanal D ekranlarında 9 şubatta saat: 20:00  bulabileceksiniz. Hekimoğlu En son yeni bölümünü kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu