Hekimoğlu 9 mart 40. bölüm özeti ve fragmanı

Kanal D’nin sevilen dizisi Hekimoğlu bir önceki 39. bölümünde neler olmuştu önce bundan bahsedelim.

Ateş Hekimoğlu, hastanede yeni olan Sevda hemşireye kafayı takmıştır. Kıskandığından mıdır nedir? Orhan‘ın Sevda hemşireyle ilişki kurmak istediğini düşünen Ateş’ten çekeceği var. Diğer taraftan Emre ve Zeynep arasında yeni bir ilişki başlamak üzeredir.

Hakimoğlu 9 mart 40. bölüm özeti ve fragmanı

  • Hastaneye yatan Aslı daha 16 yaşında bir çocuktur. Annesiyle beraber araba kazası geçirmiştir. Aslı, doktorların kendisinden çok annesiyle ilgilenmelerini istemektedir. Doğumundan beri acı hissedemeyen Aslı, durumunun ciddiyetinin farkında değildir. Ve beklenen olur, Aslı kötüleşir…
  • Diğer hasta ise, yetenekli bir müzisyendir. Sık nöbet geçirdiği için işini yapamayınca hemen hastaneye gelmiştir. Ateş Hekimoğlu ise zamanın kısıtlı olduğunun farkındadır. Ateş,  yine riskli bir cerrahi operasyon yaparak genç hastanın beyninin yarısını almak istediğini söyler. Müdür İpek ise her zamanki gibi Hekimoğlu kadar rahat değildir. Bakalım nöbet geçiren müzisyenin ameliyatı yapılacak mı?

Acun Ilıcalı‘nın kurduğu dijital yayın platformu Exxen‘i takip ediyor musunuz? Ediyorsanız, Tolgshow Filtresiz komedi programının 6. bölümünün yayınlandığını hatırlatmak isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu