Dizi HaberleriFragman

Hekimoğlu 30 mart 43. bölüm özeti: Mehmet Ali’yi bekleyen son!

İpek'ten hoşlandığından mıdır nedir! Hekimoğlu'nun devamlı dikkat kesildiği Orhan ve İpek ilişkisi O'nu farklı kulvarlara sürüklemeye başlayacak. Orhan'ın eski aşk hayatını ve eski sevgilisi ile ilişkisini mercek altına alacak olan Hekimoğlu'nu bekleyen sürprizler var.

Kanal D ekranlarının sevilen doktor dizisi Hekimoğlu yeni bölümünde neler olacak?

Hekimoğlu dizisi 30 mart 43. bölüm özeti ve tanıtımı

Hastaneye gelen Nur’un hastalığını anlama ve tedavi etmek için çaba gösteren ekip tedavi yöntemini bulmada epey zorlanırlar. Nur Yiğityürek‘in geçmişinde, küçük yaşından beri iş hayatına atılmanın ve dolandırıcılar yüzünden altüst olan hayatı ve sağlığın derin izleri vardır.

Mehmet Ali, Nur’un geçmişinin kendisininkiyle benzerlik gösterdiğini gördüğünde hasta hakkında objektif düşünmeyi bırakıp ön yargılar geliştirmeye başlamıştır. Yeni bölümde, hastaya içgüdüsel olarak yaklaşan Mehmet Ali’nin bu davranışının kendisine pahalıya patlayacağını göreceğiz. Yaptığı hata sonucunda Nur’un hayati tehlikede olmasını içerleyen Memoli kendisini affedemeyecek. Ağlayarak hasta olan annesinin yanına gidecek ve içini dökecek.

Ekip bakalım Nur’u tedavi etmeyi başarabilecek mi? Ayrıca, Mehmet Ali’yi bekleyen sonun ne olduğunu sizler kadar bizde merakla bekliyoruz.

Hafta içi her salı saat 20:00’de Kanal D ekranlarında yeni bölümü yayınlanacak olan Hekimoğlu dizisinin yeni bölümünün fragmanı yayınlandı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu