Dizi Haberleri

HBO, Barry Dizisi İçin 4. Sezon Onayını Verdi

HBO'dan ödüllü dizisi Barry'e 4. sezon onayı sonunda geldi.

Bill Hader tarafından yazarlığı yapılan, yönetmenliği hatta üstüne üstlük başrolünün de üstlendiği kara komedi serisi Barry için 4. sezon onayı sonunda HBO tarafından verildi. Barry serisinin hayranlarını sevindirecek haber dün bildirildi. Barry dizisinde 4. sezon da bulunacak ancak izleyebilmek için biraz beklemek gerekecek gibi görünüyor.

HBO Barry Dizisinin Konusu

Bir kiralık katil düşünün. Zamanla adam öldürmekten sıkılan kiralık katil, kendisini tiyatro oyunculuğuna yönlendiriyor. Tutkuyla yeni uğraşının peşinden koşan başrolümüz, tam üç yıl gibi bir aranın ardından bu Nisan ayında HBO tarafından 3. sezonunda kendisini göstermişti. 2022 Nisan ayında HBO’da 3. sezonu başlayan dizinin bu sezonu tam 8 bölümden oluşuyor.

Daha dizinin bu sezonunun sonlarına yeni gelinirken kanal tarafından dördüncü sezon için onay da gecikmedi. Barry tutkunlarının sevineceği bir haber de 4. sezon için çok uzun bir zamanın beklenilmeyeceği konusu oldu. Hatta Barry dizisinin 4. sezonunun senaryosunun bile tamamlanmış olduğu ve HBO’dan onay beklendiği bir süre önce Bill Hader tarafından duyurulmuştu.

HBO Barry 3. sezon 24 Nisan

HBO’da yayınlanan Barry dizisinde Bill Hader’in yanı sıra Stephen Root, Sarah Goldberg, Anthony Carrigan, Henry Winkler, Sarah Burns, D’Arcy Carden ve Michael Irby gibi isimler de rol alıyor. Henüz dizinin 4. sezonu için resmi bir tarih belirlenmezken en geç 2023 bahar aylarında yeni sezonu karşılayacağımızı düşünüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu