Magazin

Havada Aşk Kokusu Var! Demet Özdemir’den Sevgilisi Oğuzhan Koç’un Son Şarkısına Alternatif Klip

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, aylardır müzisyen ve oyuncu Oğuzhan Koç’la mutlu mesut bir aşk yaşıyor. Mutlulukları parmak ısırtan çift, birbirleri için romantik jestler yapmadan duramıyor. Romantizm cephesindeki son hamle ise Demet Özdemir’den geldi!

Başarılı oyuncu Demet Özdemir, uzun bir süre boyunca yalnız olduğu için magazin basınından çok çekti. Adı sürekli farklı bir isimle aşk dedikodusuna karışan ünlü oyuncu, bir süre sonra itiraz bile etmemeye başladı ve kendini bu tarz haberlere kapattı. Ama bir haber es geçilecek gibi değildi! Yakın arkadaşı Yağmur Tanrısevsin’in henüz ayrıldığı sevgilisi Oğuzhan Koç’la yakınlaştığı iddia edildi ve ortalık birbirine girdi. O dönem aşk iddialarını kesin bir dille yalanlayan Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir, 2021 yılına Çeşme’de baş başa girince bu ilişkinin gerçek olduğu ortaya çıktı.

Mutluluk Sarhoşu

Geçtiğimiz yılın sonuna doğru aşk yaşamaya başlayan çift, tüm “arkadaşımın aşkı” eleştirilerini göz ardı etti. Zaten her hallerinden ne kadar mutlu ve uyumlu oldukları anlaşılıyordu. Galiba bu kez ikisi de aşkta aradığını bulmuş durumda! Birbirinden hiç ayrılamayan çift, romantik sürprizlerini de zaman zaman hayranlarıyla paylaşıyor. Özellikle Oğuzhan Koç’un aşk şarkılarını ne kadar güzel yazdığını hesaba katarsak, romantizmin boyutunu tahmin bile edemiyoruz! Ama son hamle ondan değil, Demet Özdemir’den geldi.

Alternatif Klip

Şu sıralar Netflix’in yeni filmi “Aşk Taktikleri” için yoğun bir şekilde çalışan Demet Özdemir, sette bile bir yolunu bulup konuyu sevgilisine getiriyor ve onun için sürprizler hazırlıyor. Sette Oğuzhan Koç’un son şarkısı “Yoksa Yasak”ı dinleyen Demet Özdemir, arkadaşlarının yardımıyla alternatif bir klip denemesi bile çekti!

Bu çiftin birbirini ne kadar güzel sevdiği her hallerinden belli. Zaten eleştirileri aşıp son dönemin en popüler aşıklarından biri olmayı da bu sayede başardılar. Biz de Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir’e mutluluklar diliyoruz!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu