GündemTV Programları

Hasan Can Kaya ile Konuşanlar programı 10. bölümü Exxen’de

Hasan Can Kaya‘nın sunduğu Exxen‘de yayınına devam eden, Tolk Show programı Konuşanlar ‘ın 10. son yeni bölümü merakla bekleniyor. 26 şubat 2021 Cuma günü yayına girecek olan sohbet programı yeni bölümünde yine gülmekten kırıp geçirecek.

Konuşanlar programı 10. bölüm 26 şubat cuma günü Exxen’de

Hasan Can Kaya‘nın etkileyici performansıyla güldüren Talk Show programı Konuşanlar’ın son yeni bölümünü kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Konuklarına mikrofon uzatan Hasan Can Kaya, onları terletecek sorularla köşeye sıkıştırmayı ihmal etmiyor.

Konuşanlar programıyla gündeme oturan Hasan Can Kaya, Aykut Elmas‘ın eleştirel paylaşımlarına sert cevap verdi. Aykut Elmas’ın 20 şubatta Twitter’den ‘Bi stand-up keşfettim, seyircileri espri yapıyor. İlginç‘ paylaşımından sonra Hasan Can Kaya kendisine yine Twitter üzerinden sert bir karşılık verdi.

Aykut Elmas kimdir?

Twitter’da 2 Mn, İnstagram’da  6,3 1 Mn takipçisi bulunan Aykut Elmas, 1991 Kütahya doğumlu. Youtuber ve internette fenomen olan Aykut Elmas, Ege Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümü mezunudur. Eğlenceli videolar ve gündeme dair güncel konularda da yorumlar içeren videolar çeken fenomen.

İlk başlarda Twitter’in Vine kısa video çekimleriyle fenomen haline gelen Youtuber, yaşamını İzmir’de devam ettirmektedir.

Başarısının sırrını, çektiği videolarda canlandırdığı insanların karakterlerini özümsemesinde ve videolara yapılan geri dönüşlerin öncülüğünde istenilen tarzlarda içerikler ve videolar çekmek olduğunu söyleyen Elmas, tüm bunların yanı sıra, 2015 ten itibaren filmlerde de rol almıştır.

Aykut Elmas’ın oynadığı filmler hangisi?

Sihirbazlık Okulunda Bir Türk filmi 2015 yılı

Nasıl Yani filmi 2016 da çekildi

Kayıt Dışı filmi 2020 de çekilmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu