Dizi HaberleriGündem

Hasan Can Kaya Bir Yeraltı SitCom’u dizisi Exxen’de – İşte oyuncu kadrosu

Konuşanlar programıyla Exxen‘de iyi bir izleyici kitlesi edinen Hasan Can Kaya, şimdi de Exxen için yeni bir dizi çekimine girişti.

Bir Yeraltı Sitcom’u dizisinin çekimleri Sultan San yönetmenliğinde devam ederken Hasan Can Kaya‘nın annesini, babasını, kardeşini ve sevgilisini canlandıracak oyuncular da belli oldu.

Kendisinin yazıp başrolünde de kendisi oynayacak olan Hasan Can Kaya’nın yeni dizisi Bir Yeraltı Sitcom’u merakla beklendiğini söyleyebiliriz.

Bir Yeraltı SitCom’u dizisinin oyuncu kadrosu

Başrolünde Hasan Can Kaya‘nın kendisinin oynayacağı dizisinde Annesi rolünü canlandıracak kişi Günay Karacaoğlu olduğu açıklandı. Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar Tolgshow programını da takip edebilirsiniz.

Günay Karacaoğlu kimdir?

49 yaşındaki tecrübeli oyuncu Günay Karacaoğlu, 1971 yılında Kayseri’de dünyaya gelmiştir. Hem tiyatro hem de sinema oyuncusu olan aktris, Müjdat Gezen Sanat Merkezi mezunudur. Oynadığı dizi ve filmler arasında; Gençliğim Eyvah, Yaşamak Güzel Şey, Cingöz Recai, 20 Dakika, Roman Havası, Gönülçelen, Aşkım Aşkım, Hayat Bilgisi, Yeditepe İstanbul, Şehnaz Tango gibi yapımlar yer almakta.

Tuna Orhan Kimdir?

Oyunculuk mezunu oyuncu Tuna Orhan, 1966 da Almanya’da doğmuş ve liseyi de İstanbul’da okumuştur. 16 yaşında tiyatroda oyunculuk kariyerine başlamıştır. Son olarak da, 2019 yapımı Zengin ve Yoksul dizisinde Veli rolünde oynamıştır. Yönetmenliğini Emre Budak‘ın yaptığı komedi filmi olan Yolunda A.Ş.: Çinçin Bağları Hikayesi filminde de oynamıştır. Tiyatro ve oyunculuğunun yanı sıra bilinmeyen bir özelliğinden de bahsedelim; 20 den fazla tiyatro oyunu için müzik yapmış olan sanatçının müzikle de arası çok iyidir. Şu ana kadar oynadığı film ve dizilerden bir kaçı şöyle; Aslı Gibidir, Hep Yek, Göktaşı, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Çalgı Çengi İkimiz, Yüksek Giriş, Memleket Meselesi, Vizontele Tuuba yapımlarında rol almış ve ilk olarak da, Issız Kule Filminde oynamıştır.

Ezgi Gör Kimdir?

İstanbul 2003 doğumlu olan genç oyuncu, Halen Rotary 100. Yıl Lisesinde eğitimine devam etmektedir. Küçük yaşına rağmen şu ana kadar rol aldığı yapımlar arasında, El Yazısı filminde, Gülperi dizisinde rol şansı bulmuştur.

Lara Domaç Kimdir?

İlk deneyimini daha 13 yaşındayken reklam filminde yaşayan oyuncu 1999 doğumludur. Yine 2012 de 20 Dakika  dizisinde de oynayan genç oyuncu, 2019 yılında düzenlenen sinema güzeli yarışması 3. sü dür. Dans etmeyi seven ve Drama eğitmenliği de yapmaktadır.

Exxen’in bir diğer dizisi olan Ölüm Zamanı dizisi ile ilgili yazımızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

Bir Yeraltı Sit-com’u dizisi 6. bölüm ön izlemesi de yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu