Magazin

Harbiye’de Fırtınalar Estiren Demet Akalın Kostümünü Eleştiren Takipçisine Verdiği Ayarla Twitter’ı Ayağa Kaldırdı!

Güzel şarkıcı Demet Akalın, son dönemin yükselen yıldızlarından! Her daim magazin gündeminde ışıl ışıl parıldayan Demet Akalın, son aylarda hem orman yangınlarında gösterdiği hassasiyet hem de Seda Sayan’la yaşadığı polemik sonrasına Gelinim Mutfakta sunuculuğu üstlenmesi üzerine daha da popüler olmaya başladı. Son olarak 30 Ağustos için Kuruçeşme’de konser veren Demet Akalın’ın saçı, makyajı ve Gülşah Saraçoğlu imzalı kostümüyle herkesin dikkatini çekmeyi başardı ancak Demet Akalın’ın Twitter takipçilerinden biri güzel şarkıcının ayakkabısını beğenmeyince ortalık karıştı. Takipçisine yanıt vermekten geri durmayan güzel şarkıcı, verdiği yanıtla ortalığı ayağa kaldırmayı başardı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

DEMET AKALIN (@demetakalin)’in paylaştığı bir gönderi

Bildiğiniz gibi son aylarda Türkiye’nin en çok konuşulan isimlerinden biri de Demet Akalın, geçtiğimiz sezon Star TV’de ortisi Alişan’la birlikte program sunmaya başlaması üzerine Pop Kraliçesinden, Gündüz Kuşağı Kraliçeliğine transfer olmayı başardı ancak Seda Sayan’ın Demet Akalın’ın yerine gelmesinin ardından Instagram’da büyük bir kavga başladı. Bu kavganın sonucunda da televizyonculuğa tövbe eden Demet Akalın, sırf Seda Sayan’a inat olsun diye Seda Sayan’ın geçtiğimiz sezon sunuculuğunu üstlendiği Gelinim Mutfakta programına transfer oldu.

Demet Akalın’ın Ayarı!

Seda Sayan’ın sabah programıyla aynı gün ekranlara gelmeye başlayan Demet Akalın’ın reyting başarısı herkesi şaşırttı! Seda Sayan’ı ezip geçmeyi başaran Demet Akalın, bugünlerde popçu kimliğiyle ön plana gelmeye başladı. Aynı anda hem konserlere hem de televizyon programı çekimlerine devam eden Demet Akalın, dün akşam 30 Ağustos Zafer Bayramı için Kuruçeşme’de konser verdi. Kuruçeşme konseri için özel olarak kostüm diktiren ve saçlarını yaptıran Demet Akalın’ın güzelliği herkesin dilindeydi.

Ancak bazı sosyal medya kullanıcıları Demet Akalın’ın ayakkabılarını beğenmedi. Twitter’dan kendisine; Demet hanım, o ayakkabıların modası çoktan geçti be canım. Takoz gibi duruyor senin güzel ve narin ayaklarında. İyisi mi sen Paris’e gel sahne kıyafetlerin için. Ve sana bir moda danışmanı şart gibime geldi. Şu anki danışmanına da yol ver.yorumunu yapan takipçisine verdiği yanıtla ayar vermeyi ihmal etmedi; “Versace’nin koleksiyonuna bak yavrumm”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu