Magazin

Hapis Bile Akıllandırmamış: Halil Sezai Darp Ettiği Komşusuyla İlgili Söylediği Sözlerle Herkesi Şoke Etti!

“İncir Reçeli” filminden tanıdığımız Halil Sezai bir dönemin en sevilen isimlerinden biri olarak karşımıza çıkıyordu. İsyan, Kafası Kendinden Bile Güzel, Paramparça gibi depresif şarkılarla birlikte kendisine has kitlesiyle şarkılarını ve filmlerini paylaşan Halil Sezai, geçtiğimiz yıl 65 yaşındaki komşusu Hüseyin Meriç’i darp ettiği gerekçesiyle 1,5 ay hapis yatmıştı.

Hapis Bile Akıllandırmamış!

Hapisten çıktıktan sonra Exxen’de yayınlanan Katarsis programının konuğu olan Halil Sezai, insanların kendisini nedensiz bir şekilde linç ettiğini söylemiş ve içini dökmüştü. Olayın üzerinden aylaaar geçmiş olmasına rağmen, darp ettiği Hüseyin Meriç hakkında ileri geri konuşmaktan kendini alamayan Halil Sezai, dün sahne aldığı mekanda bu konu hakkında öyle şeyler söyledi ki herkes şoke oldu!

1,5 aylık hapisten sonra sosyal medyadan ve basından linç yediğini Katarsis programında Gökhan Çınar’a şu sözlerle anlatan Halil Sezai; “Medya gücünü eline geçiren herkes algıları istediği gibi yönetebiliyor. Yaptırtmak istediği ve göstermek istediği her şeyi rahatlıkla yansıtabiliyor. Bu benim cezaevinden çıktıktan sonra katıldığım ilk program, 45 günlük cezaevi süreci geçirdim. Bu süreçte kimse yanıma gelip ‘Hayırdır ne oldu sana?’ diye sormadı. İhtiyacım olan zamanda kimseyi yanımda göremedim. Kimse gerçeği duymak için bana mikrofon uzatmadı. Şimdi algılar değiştiğinde gelip sormaya başladılar. İş işten geçtikten sonra geliyorlar” 

Halil Sezai’den Şok Sözler!

Darp ettiği Hüseyin Meriç hakkında ise; “Kendim de sütten çıkmış ak kaşık değilim, normalinde kendimden nefret edebilen bir adamım ama bu kadar da bir insan linç edilemez. Her ne kadar fiziksek şiddet suçsa, psikolojik şiddet de suç sayılmalı. Birinin sizin karşınızda aylardır küfrettiğini ve sözlü taciz ettiğini düşünün. Sürekli yüksek sesli tacizler ve küfürler duyduğunuzu düşünün. Empati yapın. Üzülüyorum ama kimse kusura bakmasın ben kimseyi katletmedim.” söyleyerek aslında pişman olmadığını dile getirmişti.

Halil Sezai’nin pişman olmadığını dün akşam daha iyi anladık! Sahne aldığı bir mekanda, darp ettiği yaşlı adam hakkında konuşan ünlü şarkıcı tek pişmanlığının Hüseyin Meriç’i daha iyi dövemediği olduğunu gülerek anlatmaktan geri durmuyor; “Hak etti p*şt, kafam güzeldi, gerektiği şekilde de tam dövemedim, bir dahaki sefere…”

Aşkın Tarifi Setinde “Garip” Olaylar! Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün Yasak Aşk İddiasından Sonra Şimdi de…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu