Magazin

Hande Erçel’le Aşk Yaşayan Kerem Bürsin Başına Gelenlere Daha Fazla Dayanamadı! Twitter’dan İsyan Etti: “Çirkin…”

Yine Kerem Bürsin yine olay! Her adımıyla olay olmayı başaran Hande Erçel – Kerem Bürsin ikilisi bu defa ifşalanan tatil fotoğraflarıyla paparazzilerin diline düştü. Sık sık birlikte tatile çıkan çiftimiz bu sefer kendilerinin gizlice fotoğraflarını çeken gazetecileri fark edemedi. Kerem Bürsin, sevgilisi Hande Erçel’le fotoğraflarının Instagram ve basında hızlıca yayıldığını görünce Twitter’dan bu konuyla alakalı sitem etmeyi ihmal etmedi! Eee Kerem Bürsin de haklı ama!

Hande Erçel’i Yere Göğe Sığdıramadı!

Sen Çal Kapımı’nın sevilen oyuncularından Kerem Bürsin, önceki gün Hürriyet’ten Hakan Gence’nin konuğu oldu. Hakan Gence’nin sorularına içtenlikle yanıt veren Kerem Bürsin’in, sevgilisi Hande Erçel hakkında söyledikleri ise sosyal medyayı karıştırdı! Sevgilisini yere göğe sığdıramayan Kerem Bürsin, Hande Erçel ve yaşadıkları aşk hakkında şu sözleri söyledi; “Aşk olağanüstü bir şey. Bizi insan yapan şeylerden biri. Her anlamda ilham veriyor. Hande müthiş bir insan. Onu çok seviyorum. Her şeyden önemlisi çok iyi arkadaşız. Bu değerli bir şey. Çok da iyi kalpli bir insan.”

Kerem Bürsin

Sohbetin devamında kendisini yakışıklı ya da seksi bulmadığını itiraf eden Kerem Bürsin, dış görüntüsüne önem vermediğini söylemeden de geçmiyor; “Kendimi yakışıklı bulmuyorum. Kim kendini yakışıklı buluyor ki? Şunu merak ediyorum, gerçekten biri aynanın karşısına geçip ‘Vay be ne kadar seksiyim’ diyor mu? Bana göre değil. Bu kendimi sevmiyorum demek değil ama benim derdim o değil.”

Sonunda Twitter’dan İsyan Etti!

Hakan Gence ile Kerem Bürsin’in bu röportajının ardından sevgilisi Hande Erçel’le güzel bir tatilin tadını çıkartan Kerem Bürsin, kendilerinden gizlice çekilip basına sızdırılan fotoğraflara oldukça sinirlenmiş olacak ki Twitter hesabından bu olayın çok çirkin olduğunu dile getirdi; “Gizlice fotoğraf çekmek kadar çirkin bir şey olamaz… Ama maalesef yaşadığımız dünya bu ‘okay’liyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu