Magazin

Hande Erçel’in Sevgilisine Doğum Günü Paylaşımı Yürekleri Isıttı! Hande ve Kerem Aşkı Alevleniyor!

Hande Erçel sevgilisi Kerem Bürsin için sürpriz doğum günü partisi hazırladı. Ayrıca sosyal medyadan yaptığı aşk paylaşımı ile şaşırttı.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin hakkında defalarca sevgili olduklarına dair haber yapıldı. Ancak ikisi de bu iddiaları reddetti. Bir süre arkadaş kaldıktan sonra ise aylar sonunda aşk yaşadıkları ortaya çıktı. İkilinin beraber Maldivler tatilinde aşkını itiraf etmesi gündeme bomba gibi düştü. Şimdi ise aralarından su sızmıyor. Beraber o kadar iyi anlaşıyorlar ki dizinin reytinglerinin bir kısmı da bu aşktan doğuyor gibi. Sen Çal Kapımı dizisinin yakın zamanda başlayacağı açıklanırken Hande Erçel’den paylaşım geldi. Sevgilisinin doğum gününü kutladı.

Hande Erçel’den Romantik Paylaşım!

Hande Erçel, dizi setinde düzenlenen doğum günü partisiyle beraber sevgilisi için güzel bir paylaşımda bulundu. Sosyal medyadan birlikte çekildikleri fotoğrafı paylaşarak Kerem Bürsin’i ne kadar çok sevdiğini bir kez daha gösterdi. İkilinin arası çok iyi ve aşkları karşısında tüm takipçileri bu durumdan mutluluk duyuyor. Sen Çal Kapımı dizisinin başlamasıyla beraber ikili hem aşklarını yaşayacak hem de beraber iş yapmaya devam edecekler.

Kerem Bürsin ile Hande Erçel Evlenecek mi?

Maldivler tatilinden bir süre önce aralarında aşk olduğu ortaya çıkmıştı. Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in evliliğe uzak bir karaktere sahip oldukları düşünülüyordu. Ancak iddialara göre iki isim bu gidişle nikahı basabilirler. Elbette zamanın neyi getireceğini bilemeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu