Gündem

Hande Erçel’den Haluk Levent’e Büyük Destek: Ünlü Oyuncu Felaket Karşısında Nereye Yetişeceğini Şaşırdı!

Hande Erçel, hem güzelliğiyle hem de oyunculuk yeteneği ile gönüllerde taht kurmayı başarmış bir isim. Güzel oyuncu şu sıralar yoğun çalışma temposundan dolayı oldukça meşgul. Hem iş hayatındaki başarısıyla hem de Kerem Bürsin ile yaşadığı aşkla konuşulan Hande Erçel, sosyal medyayı oldukça aktif kullanan ünlülerden. Ülkemizin yaşadığı felaketleri unutmayan Hande Erçel, Instagram hesabından yardım kampanyalarına katılmaya devam ediyor. Güzel oyuncu son olarak Haluk Levent’e verdiği destek ile uzun süre konuşulacak gibi duruyor.

Oldukça Çabalıyor

Hande Erçel, ülkemizde çıkan ve giderek büyüyen yangın felaketi karşısında sessiz kalmayan ünlülerden. Güzel oyuncu pek çok ünlü isim gibi elini taşın altına koymaktan çekinmedi ve büyük bir uğraş verdi. Yangın nedeniyle büyük kayıplar yaşayan vatandaşları unutmayan Hande Erçel, son olarak Haluk Levent’in başlattığı harekete katıldı.

Haluk Abi

Haluk Levent, Türkiye’nin gelmiş geçmiş en iyi sanatçılarından biri şüphesiz. Sanatıyla konuşulan ünlü isim aynı zamanda yardım birliği ve yaptığı yardım kampanyaları ile biliniyor. Türkiye’nin ”Haluk Abi” olarak bildiği Haluk Levent, Ahbap adlı yardım derneğiyle Türkiye’nin dört bir yanına el uzatıyor. Hepimiz onun yer aldığı projeleri ve kampanyaları yakından takip ediyoruz. Her zaman olduğu gibi bu sefer de yardıma ihtiyacı olan insanların yanında olan Haluk Levent, günlerdir uyku uyumadan yangından zarar gören insanlara yardım taşıyor ve büyük destek görüyor.

Hande Erçel de Katıldı

Hande Erçel

Hande Erçel, Haluk Levent’in başlattığı yardım kampanyasına katılarak, Ahbap Derneği’ne destek verdi. Instagram hesabından bu hikayeyi paylaşan güzel oyuncu, yardım karşısındaki duruşunu bir kez daha gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu