Dizi Haberleri

Hande Erçel’den Aşk Mantık İntikam Hamlesi! Hande Erçel’den Başrol Mesajı!

Aşk Mantık İntikam dizisine yeni bir oyuncu mu geliyor? Hande Erçel, Burcu Özberk ile başrol oynayabilir. Yeni dizi sözleri çok konuşuldu...

Aşk Mantık İntikam dizisi yayın hayatına başlıyor. Sevilen diziyle ilgili önemli gelişmeler yaşansa da, Türkiye’nin en çok bilinen oyuncularından olan Hande Erçel dizi hakkında konuştu. Dizideki başrol oyuncuları ile ilgili çeşitli sözler sarf etti. Burcu Özberk ve Melisa Döngel’i ilgilendiren bu konuşma sonrasında gözler başroldeki isimlere çevrildi. Hande Erçel Aşk Mantık İntikam dizisine katılacak mı?

Hande Erçel Diziyi Övdü!

Aşk Mantık İntikam dizisinin güzel bir yapım olacağına inanan Hande Erçel, başrol oynayan Burcu Özberk’e başarılar diledi. Dizide ayrıca Sen Çal Kapımı’nın eski oyuncusu Melisa Döngel de oynuyor. 21 yaşındaki güzel oyuncunun başrol tecrübesi yaşadığı dizi çok sevildi. Büyük bir ilgi görmesi beklenen yapımla ilgili çeşitli iddialar da ortaya atılmıştı.

Hande Erçel Aşk Mantık İntikam’da Oynar mı?

Hande Erçel’in Aşk Mantık İntikam dizisinde oynaması beklenmiyor. Elbette oynasaydı reytingler iyice artacaktı ancak hali hazırda bir dizisi zaten var. Fox TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Eda karakterine hayat veriyor. Ünlü oyuncunun bu tarz bir açıklama yapması hayranlarını heyecanlandırmıştı. Şimdi ise gerçek anlaşıldı ve en iyi arkadaşına selam gönderdiği ortaya çıktı. Aşk Mantık İntikam dizisi, Kanal D’de yayınlanacak. Bu nedenle büyük bekleyiş sürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu