Magazin

Hande Erçel ve Kerem Bürsin Yine Güldürdü! İki Aşık Beraber Çok Eğleniyor!

Kerem Bürsin ile Hande Erçel'in ilişkisi her geçen gün daha da güzelleşiyor. İkili öyle paylaşımlar yapıyor ki gündemde kalmayı başarıyorlar.

Sen Çal Kapımı dizisinin oyuncuları Kerem Bürsin ve Hande Erçel ikilisi, adından sıkça söz ettiriyor. İkili bu sefer de yaptıkları eğlenceli paylaşımlarla gündeme geldi. Dizi çekimleri devam ederken bir yandan da fotoğraf çektirmeyi ihmal etmiyorlar. Zaman zaman canlı yayın açarak gündeme dair yorumlar ve haklarında sorulan soruları da yanıtlıyorlar. Sen Çal Kapımı 2. sezonunda oynamaya başlayan Maya Başol’un da ikilinin çocuğunu canlandırdığı bilinmekte. Küçük oyuncunun diziye dahil olmasıyla beraber Fox TV dizisi daha da eğlenceli bir hale geldi. Final sezonunda her bölüm heyecanla takip ediliyor.

Aşkları Çok Konuşuluyor

Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in bir anda aşklarını ilan etmesi gündeme bomba gibi düşmüştü. İkilinin birbirlerini tamamladıkları her hallerinden belli oluyor. Oldukça iyi anlaşıyorlar ve mutlu olmayı da ihmal etmiyorlar. Son zamanlarda Kerem Bürsin’in bazı açıklamaları tepkilere neden olsa da ikili sosyal medyanın enleri arasına girmeyi başardı bile.

Maya Başol Oyunculuğu Çok Beğenildi!

Dizide Serkan ve Eda’nın çocuğu olarak karşımıza çıkan Maya Başol, sergilediği performans ile geleceğin yıldızlarından biri olabilir. Genç oyuncu Sen Çal Kapımı dizisinde kritik bir rolde yer alıyor. Dizinin final yapmasından sonra farklı projelerde de yer alabileceği konuşulmakta. Bakalım Kerem Bürsin ve Hande Erçel ile rol arkadaşı olan küçük oyuncu ileride hangi dizi veya projelerde yer alakaca.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu