Magazin

Hande Erçel ve Kerem Bürsin İkilisi Yaşanan Acılara Artık Öfke Kusuyor! İkilinin İsyan Ettikleri Paylaşımlar 

Ülkemizin dört bir yanında çıkan yangınlar sosyal medyanın ve ünlülerin de en önemli gündemleri arasında. Günlerdir herkesin gündeminde birbiri ardına başlayan ve çoğu hala kontrol altına alınamayan orman yangınları varken bugün bir de Azra Gülendam Haytaoğlu’nun yine bir erkek tarafından katledilmesi gündeme eklendi. Ve bu içimizi yakan gündemlerden Sen Çal Kapımı dizisinin oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bürsin de oldukça yoğun bir şekilde etkilendiler. İşte Hande ve Kerem ikilisinin son zamanlarda gündemle ilgili paylaşımları!

Günlerdir Yanan Ormanlarımız İçin

hande erçel

Sen Çal Kapımı dizisinin başarılı ve genç oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bürsin günlerdir ülkemizin dört bir yanında yanan ormanlarımız için sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapıyorlar. Yaptıkları paylaşımlarla üzüntülerini dile getirirken bir yandan da ellerinden geldiğince yardımlaşmayı ve dayanışmayı artırmayı hedefliyorlar. Genç oyuncuların her ikisi de sosyal medyalarından günlerdir yangınlar için acil yardım çağrısında bulundu. Bunun yanı sıra Kerem Bürsin’in aşağıda paylaştığımız story’si de oldukça değerli.

Yakışıklı oyuncu aynı zamanda yanan ormanlarımızdan geriye kalan alanları yeniden nasıl yeşertebileceğimize dair de paylaşımlar yaparak umudumuzu artırmaya çalışıyor. Ama umut bu günlerde öyle kolay bulunabilen bir şey değil maalesef. Hele ki Azra’dan sonra…

Ormanlar Yanıyor Gencecik Kadınlar Öldürülüyor…

hande erçel

Bugün genç oyuncu Hande Erçel orman yangınlarının dışında içimize düşen bir başka yangına daha yer verdi sosyal medyasında. “Yüreğim yanıyor, kahroluyorum.” yorumu ile yayınladığı story Antalya’da üniversite öğrencisi olan ve birkaç gündür sosyal medyada da kayıp olduğuna dair haberlerin yer aldığı Azra Gülendam Haytaoğlu içindi. Evinde Mustafa Murat Ayhan tarafından katledilerek bedeni beş parçaya bölünen Azra bugün birçoğumuzu olduğu gibi Hande Erçel’i de derinden etkileyen bir konu oldu. Ve ona da maalesef şimdilik tüm bu olanların acısını sosyal medya hesabından paylaşmak düştü.

Her iki genç oyuncunun da daha güzel, daha umut dolu paylaşımlar yapabileceği bir ülke dileğiyle diyelim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu