Magazin

Hande Erçel Davayı Kazandı Ama Güzel Fenomen Laf Atmaya Devam Ediyor!

Alp Kılınç, Hande Erçel'e söylediği sözlerden ötürü tazminat ödeyecek. Ama oyuncu hakkında konuşmaktan geri durmuyor. Son paylaşımı olay oldu.

Hande Erçel’e bazlama surat dediği için mahkemelik olan ve tazminat ödemesine karar verilen sosyal medya fenomeni Alp Kılınç, yeni bir paylaşımda bulundu. Hande Erçel’i hedef alan paylaşımında ödediği tazminat hakkında konuştu. Pek çok kişi fenomenin ünlü oyuncuya kaç TL ödediğini merak ediyor. Açıklanan rakam ise şaşırttı.

Hande Erçel’e Kaç TL Ödedi?

Hande Erçel, kendisine söylediği sözden ötürü Alp Kılınç’tan 1000 TL alacak. Fenomen Alp Kılınç’ın sözlerinden ötürü kazandığı davada pek çok kişi Hande Erçel’i destekledi. Ayrıca fenomeni destekleyen önemli bir kitle de bulunuyor. Bir söz için manevi tazminat davası açması ses getirdi. Peki Alp Kılınç, dava kararı açıklandıktan sonra Hande Erçel için neler söyledi?

“Sadakam Olsun” Dedi!

Alp Kılınç, yaptığı paylaşımda Hande Erçel’e ödeyeceği para için “Sadakam Olsun” notunu düştü. Böylelikle ikili arasındaki gerilimin daha da tırmandığı görüldü. Ancak Hande Erçel, hukuki yollardan sorununu çözerek örnek bir davranışa imza attı. Herhangi bir şekilde hakaret etmedi veya suç unsuru olabilecek bir davranışta bulunmadı. Sen Çal Kapımı’nın yıldız oyuncusu, kadın oyuncular arasında Türkiye’de en fazla takipçisi olan kişi. Instagram’daki takipçi sayısı 22 milyon’u geçti. Yerli yabancı pek çok kişinin takip ettiği ünlü isim, yurt dışında yayınlanan Türk dizileri sayesinde daha fazla tanınıyor. Özellikle de Sen Çal Kapımı dizisinin yurt dışında yayın yaptığı bilinmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu