Gündem

Halkbank Ezberleri Bozdu! 100.000 TL’yi Bugün Hesabınıza Yatırıyor Siz Ödemesini Uygun Olduğunuzda Yapıyorsunuz

Türkiye’nin en sevilen bankalarının başında gelen Halkbank, avantajlı kredi fırsatlarıyla müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Hem halihazırdaki müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için atılımlar yapan Halkbank hem de yeni müşterileri bünyesine eklemek için yoğun bir çalışma yürütüyor. Bu çalışmalardan en önemlilerinden biri de düşük faizli ve uzuun vade fırsatlarıyla karşımıza çıkan ihtiyaç kredileri! 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi fırsatı sunan Halkbank’ın bu avantaja özel şartlarını hep beraber incelemeye başlayalım!

Özel Sektör Çalışanlarına “Özel” Kampanya!

Ancak Halkbank’ın sunduğu bu avantajlı kredi fırsatından yararlanmanız için belli bir koşul var! O da özel sektörde çalışmanız ve maaş bordronuzu Halkbank’a sunmanız! Özel sektör çalışanları için hayata geçirilen bu kampanya sayesinde 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredilerinizi 36 aya varan vade fırsatı ve %1,61’den başlayan faiz oranlarıyla istediğiniz gibi geri ödeyebiliyorsunuz. Acil nakit ihtiyaçlarınızda Halkbank, özel sektör çalışanlarının da yanında!

Kredi Detayları!

Halkbank’ın sunmuş olduğu özel sektör çalışanlarına ait bu ihtiyaç kredisinin faiz oranı da kendisi gibi oldukça özel! %1,61’den başlayan faiz oranı herkesin yüzünü güldürecek. Ancak %1,61’lik faiz oranından yararlanmanız içn kredi tahsis ücretini ödemeniz gerekiyor. Eğer kredi tahsis ücreti ödemek istemiyorsanız; faiz oranı %1,61’den, %1,66’a kadar çıkıyor. Ayrıca Halkbank’ı sunmuş olduğu bu kredi kampanyasının üst limi 100 bin TL. Eğer 100 bin TL’den daha fazla nakit ihtiyacınız varsa; bu kampanyaya katılamıyorsunuz.

Ödeme Koşulları!

Eğer Halbank’tan 100 bin TL’ye kadar kredi almaya karar verdiyseniz, ödeme koşullarını da merak etmeye başlamışsınızdır. Esnek ödeme planları sayesinde istediğiniz seçeneklerle kredinizi ödeyebiliyorsunuz.

Kredi ödemelerinizi;

  • Aylık eşit taksitli,
  • Artan taksitli,
  • Azalan taksitli,
  • 3 ayda bir eşit taksitli,
  • Serbest ödemeli olarak yapabilirsiniz.

Örnek Ödeme Planı

Halkbank’tan 100 bin TL’lik bir ihtiyaç kredi çekerseniz; %1,61’lik faiz oranıyla 36 ay boyunca 3880,57 TL ödeyeceksiniz. Kredi tahsis ücreti ise 565 TL karşımıza çıkıyor. Eğer kredi tahsis ücreti ödemek istemezseniz faiz oranı %1,61’den %1,66’ya çıkıyor.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Başvuru yapmak da oldukça basit! Halkbank mobil uygulaması ve internet şubesinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ancak online bankacılık yöntemlerini kullanmıyorsanız; size en yakın Halkbank şubesine giderek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu