Magazin

Halit Ergenç’ten Burak Özçivit’e, Hande Erçel’den Cansu Dere’ye: Oyuncuların Yeni Sezonda Aylık Kazançları İfşa Oldu!

Eylül ayı geldiğine göre yazın bitimiyle birlikte, geçtiğimiz sezonun fenomen dizileri yayın hayatına start verdi! Şimdiden reyting savaşlarında zirve kavgası başlamışken, birbirinden ünlü oyuncuların yeni sezon için alacakları ücretler de belli oldu. TV8’de geçtiğimiz günlerde yayın hayatına start veren ünlü magazinciler Gülşen ve Müge’nin “2. Sayfa” programı, Halit Ergenç’ten Burak Özçivit’e, Hande Erçel’den Cansu Dere’ye kadar birçok ünlü oyuncunun aylık kazançlarını açıkladı. Hazırsanız, ünlülerin şaşalı kazançlarına hep birlikte bakalım!

Halit Ergenç – Bölüm Başı 250 Bin TL!

Türkiye’nin en sevilen oyuncularından olan Halit Ergenç, yeni sezonda bölüm başına 250 bin TL talep ediyormuş. Aylık kazancı ise 1 milyon TL!

Burak Özçivit – Bölüm Başı 250 Bin TL!

ATV’nin reyting rekortmeni dizilerinden Kuruluş Osman’da Osman Bey’i canlandıran yakışıklı oyuncu, bu sezon ATV yapımcılarından bölüm başına 250 Bin TL talep ediyormuş. Burak Özçivit’in aylık geliri ise 1 milyon TL!

Kıvanç Tatlıtuğ – Bölüm Başı 200 Bin TL!

Türkiye’nin en yakışıklı oyuncularından biri olan Kıvanç Tatlıtuğ da bölüm başı 200 bin TL, aylık ise 800 bin TL kazananlardan!

Kenan İmirzalıoğlu – Bölüm Başı 200 Bin TL!

Yeni projelerde görmeyi özlediğimiz ve Kim Milyoner Olmak İster programının yeni sunucusu Kenan İmirzalıoğlu, dizi yapımcılarından bölüm başı 200 bin TL, aylık ise 800 bin TL talep ediyormuş!

Can Yaman – Bölüm Başı 100 Bin TL!

can yaman

İtalyan’ların rüyalarını süsleyen ünlü oyuncu Can Yaman ise yeni sezon için bölüm başı 100 Bin TL, aylık ise 400 Bin TL istiyormuş!

Beren Saat – Bölüm Başı 150 Bin TL!

Son olarak Netflix’in “Atiye” dizisinde izlediğimiz Beren Saat’in aldığı ücret bölüm başına 150 bin TL, aylık ise 600 bin TL’ymiş!

Fahriye Evcen – Bölüm Başı 150 Bin TL!

Yıllar sonra ekranlara dönmeye hazırlanan Fahriye Evcen de eşi Burak Özçivit kadar iddialı bir ücret alıyor. Bölüm başı 150 Bin TL kazanan Fahriye Evcen, aylık ise 600 Bin TL kazanıyor.

Cansu Dere – Bölüm Başı 150 Bin TL!

Sadakatsiz’in Asya’sı Cansu Dere ise yeni sezonda bölüm başı 150 bin TL, aylık ise 600 bin TL kazanan ünlülerimiz arasında yer alıyor.

Hande Erçel – Bölüm Başı 100 Bin TL!

Son olarak Sen Çal Kapımı dizisinde izlediğimiz Hande Erçel, yeni sezonda yapımcılardan bölüm başı 100 bin TL, aylık ise 400 bin TL talep ediyor.

Demet Özdemir – Bölüm Başı 100 Bin TL!

Son dönemin sevilen oyuncularından Demet Özdemir ise bölüm başı 100 bin TL, aylık ise 400 bin TL kazanan ünlülerimiz arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu