TV Programları

Halil Sezai, Katarsis Programına Konuk Oldu

Sevilen sinema oyuncusu ve ünlü müzisyen Halil Sezai, hapisten çıktıktan sonra ilk defa Katarsis’e konuk olarak katıldı. Uzman psikolog Gökhan Çınar’ın sunduğu Katarsis 5. bölümü ile şimdi Exxen platformunda sevenleri karşısına çıktı. İşte detaylar…

YouTube’tan Exxen’e transfer olan ünlüler arasında yer alan uzman psikolog Gökhan Çınar Katarsis programı ile izleyicilerini etkilemeye devam ediyor. Her hafta bir ünlü konuk ya da görmezden gelinen bir meseleyi masaya yatıran sunucu, sakince sorduğu sorularla konularını derinlemesine incelemeye çalışıyor.

Şimdiye kadar Mürvet Taşvur, Popstar Bayhan, Gülben Ergen ve Hülya Yılmaz gibi isimleri misafir eden Katarsis 5. bölüm konuğu olarak Halil Sezai’yi ağırladı. Cezaevinden çıktıktan sonra yaşadığı olayları ve duygularını ilk defa kameralara anlatan Sezai, o tatsız olayın yaşandığı günü ve sonrasını samimi duygularıyla ifade etti. Hayatıyla ilgili pek çok konunun tüm çıplaklığıyla anlatıldığı bu keyifli bölümde Sezai’nin bir de hayranlarına sürprizi oldu. Sevilen müzisyen, programın sonlarına doğru Sezen Aksu’nun Küçüğüm parçasını kendi yorumuyla ufakça seslendirdi.

Halil Sezai Neden Hapse Girmişti?

15 Eylül 2020 tarihinde yan komşusu olan 68 yaşındaki Hüseyin Meriç‘i darp ettiği iddiasıyla tutuklanan ünlü sanatçı Halil Sezai Paracıkoğlu, mahkemede silahla kasten yaralama suçuyla tutuklanmış ve hayranlarını derinden üzmüştü. Beş ayrı suçtan ötürü kendisine toplamda 13 yıl 10 aya kadar hapis istemiyle dava açılan müzisyen, Anadolu 12. Asliye Ceza Mahkemesi’nde gördüğü davada 1 yıl 11 ay 17 gün hapse mahkum olmuştu. Bu kararla beraber Sezai’nin tahliyesine hükmedildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu