Hakkımızda

Hakkımızda

dizisiyenibolum.com sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlayan magazin, dizi haberleri, fragmanlar, sinema, TV programları alanlarında içerikler üreten bağımsız bilgi sitesidir.

Makale ve içeriklerimizi ulaştırabildiğimiz ziyaretçilerimizin magazin, dizi haberleri, fragmanlar, sinema, TV programları ile ilgili aradığı tüm bilgileri web sitemiz üzerinden edinebilmeleri önceliklerimizden birisidir. Asli amacımız; kaliteli ve özgün içerikler ile internet kullanıcılarına doğru bilgiyi en hızlı şekilde akıcı ve kolay bir dil kullanılarak ulaştırmaktır.

dizisiyenibolum.com; basın, yayın ve gazetecilik kültürüne bağlı tüm etik kurallara dikkat etmekte ve taviz vermemektedir.

E-Posta: ahmetdemir118@gmail.com / iletisim@dizisiyenibolum.com

Telefon: +90 549 401 73 34

Ahmet Demir kimdir: 39 yaşındayım. KTU iktisat fakültesi mezunuyum. Dizileri ve son çıkan filmleri takip etmeyi seviyorum. Bu ilgim, daha önce figüran olarak bazı dizilerde çalışmamdan geliyor. Halen özel bir film şirketinde şef pozisyonunda çalışmaktayım. Boş zamanlarımda, balık tutmayı, tarihi yerleri gezmeyi seviyorum. dizisiyenibolum.com web sitesini kurarak edindiği deneyim ve tecrübelerini ziyaretçilerine ulaştırmayı amaçlayan bir kişidir. İstanbul’da ikamet etmektedir.