Magazin

Hadise’ye Yeni Aşk Yaradı: Mehmet Dinçerler İle Birlikte Olduğunu Kabul Eden Hadise’nin Sürpriz Projesi İfşa Oldu!

Ünlü şarkıcı Hadise hakkına ortaya atılan iddiaların bir türlü sonu gelmek bilmiyor! İlk olarak Ebru Gündeş ve Reza Zarrab ikilisinin boşanma davasında adı geçen Hadise, o günden sonra evleneceklerini düşündüğümüz Kaan Yıldırım’dan da ayrılarak Mehmet Dinçerler ile güzel bir birlikteliğe başlamıştı. Birçok sosyal medya kullanıcısı Hadise’nin bu denli yeni ilişkiye başlamasına sıcak bakmıyor olsa da; güzel şarkıcı yeni ilişkisinde gayet mutlu ve huzurlu gözüküyor! Hatta öyle ki, bugün dans stüdyosundan video paylaşan Hadise’nin yeni projesi de ifşa oldu. İçi içine sığmayan Hadise, acaba yakın zaman sonra karşımıza eğlenceli bir şarkıyla çıkmaya mı hazırlanıyor?

Kötü Günler Geçirmişti!

Yazın ilk haftalarında çıkarttığı “Hay Hay” şarkısıyla birlikte kalplerimizi çelen Hadise, bir türlü magazin gündeminden düşmek bilmiyor. İlk olarak bundan aylaaar önce O Ses Türkiye’de de birlikte jüri üyeliği yaptığı Ebru Gündeş’in boşanma davasında “aldatan” kişi olarak adı geçen Hadise, kendisi hakkında çıkan haberlere sitem etmiş ve basın yasağı çıkartmıştı ancak nafile! Magazincilerin Koronavirüs’ten daha hızlı yaydığı bu olayın ardından bir süre sessizliğe gömülen Hadise, Kaan Yıldırım’la ayrıldıklarını açıkladı.

Sürpriz Proje Geliyor!

Sonrasında da ortaya yepyeni bir iddia atıldı! Söylenenlere göre Hadise, 2011’den beri jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye jüriliğinden ayrılacakmış! Bu iddiaya ilişkin ne Acun Ilıcalı tarafından ne de Hadise tarafından bir açıklama gelmemiş olsa da; kimsenin açıklama yapmamış olması da bu iddiaları güçlendiriyor.

Yeni şarkısıyla birlikte yeni bir aşka yelken açan güzelimiz, bugünlerde yeni projesi için kolları sıvadı. Dans ekibiyle birlikte sürpriz bir proje için çalışmalara devam eden Hadise, acaba karşımıza hareketli bir şarkı ile mi gelecek? Yoksa yeni bir turne mi başlıyor? Şimdilik bu sorular yanıtsız kalıyor olsa da; Hadise’ye Mehmet Dinçerler’in çok iyi geldiği de bir gerçek!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu