Magazin

Hadise’nin Kolundaki Dövmesi İlişkisini Özetledi! Kaan Yıldırım ile Evlenecek mi?

Hadise, kol kısmındaki dövmesi ile aşkını itiraf etti. Kaan Yıldırım ve Hadise'nin evleneceği iddiaları büyük yankı uyandırdı. Nikahı ne zaman yapacaklar?

Hadise, katıldığı bir etkinlikle “Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Kadın Müzik Sanatçısı” ödülünü kazandı. Ayrıca bu ödülle beraber kolundaki dövme de dikkat çekti. Bir süredir ilişkisi olan Hadise’nin Kaan Yıldırım ile mutlu bir beraberliği olduğu biliniyordu. Bu dövmeden sonra işlerin rengi biraz değişti. Aralarında zaman zaman tartışmalar da eksik olmayan ikilinin duygusu adet dövmeye yansıdı. Peki Hadise’nin dövmesinde ne yazıyordu?

Hadise’nin Dövmesinde Ne Var?

Hadise, ödül aldıktan sonra çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Daha sonra paylaşımda Hadise’nin bilek kısmı dikkat çekti. Çünkü bilek kısmında bir dövme vardı. Dövme de ise Kaan Yıldırım’ın baş harfi ile Hadise’nin baş harfi bulunuyordu. Ortada ise kalp vardı. Yani aralarındaki aşkı kalıcı bir dövme ile taçlandırdılar. Hal böyle olunca şarkıcının takipçileri evlilik ne zaman diye sormaya başladı.

Hadise ve Kaan Yıldırım Ne Zaman Evlenecek?

İkilinin evleneceği ve nikah kıyacağı iddiaları ortaya çıkmıştı. Nitekim Hadise ve Kaan Yıldırım’dan konuyla ilgili bir açıklama gelmedi. Fakat ilişkileri böyle güzel giderse ikilinin yakın zamanda evlenmesi kaçınılmaz olabilir. İkisi de kendine göre duygusal iş hayatında başarılı isimler. Aralarındaki ilişki de güzel olduğuna göre evlenmemeleri için herhangi bir neden gözükmüyor. Elbette bu kararı kendileri verecektir. İki ünlü ismin de takipçileri evlenmelerini istiyor. Kararı verdikleri vakit açıklama yapacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu