Magazin

Hadise ve Acun Ilıcalı Küstü mü? Hadise O Ses Türkiye’den Ayrılabilir!

Hadise, Acun Ilıcalı'nın doğum gününü kutlamadı. Hadise'nin O Ses Türkiye'den ayrıldıktan sonra yerine Gülşen'in geleceği iddia ediliyor. Ebru Güneş ile kavgalı olduğu söylenen Hadise ile Acun küstü mü?

Hadise’nin son zamanlarda Ebru Gündeş ile problem yaşadığı düşünülüyor. Tüm bu iddialar ortaya çıktıktan sonra başarılı şarkıcının O Ses Türkiye’deki koltuğu da sallandı. TV8’de yayınlanan O Ses Türkiye programı, ilgiyle izleniyor. Hadise de bu programda yıllardır jüri üyeliği yapmaktaydı. Ancak yaşanan tüm bu olaylar ünlü ismin işine son verdirebilir. Ayrılıkla ilgili herhangi bir detay bilinmiyor. Ancak Acun Ilıcalı’nın doğum gününde yaşananlar hayranları da endişelendirdi.

Acun’un Doğum Gününü Kutlamadı!

Hadise, Acun Ilıcalı’nın doğum gününü her gün kutlarken bu sene kutlamamayı tercih etti. Ünlü ismin bunu neden yaptığı merak edildi. Doğum günlerine değer veren Hadise, Acun Ilıcalı ile tartıştı mı? Aralarının soğuk olduğu düşünülüyor. Ayrıca Ebru Gündeş ile yaşadığı sorundan sonra Acun ile de bir problemi olabileceği iddia edildi. Murat Boz, Acun’un doğum gününü kutladı. Diğer jüri üyeleri de aynı hassasiyetle yaklaşmayı tercih etti.

Hadise O Ses Türkiye’den Ayrılacak mı?

Sevilen şarkıcı Hadise’nin O Ses Türkiye jüri üyeliğinden ayrılması bekleniyor. Programın yeni sezonunda her şey belli olacak. Bakalım gerçekten de Hadise ve Acun arasında bir problem var mı ortaya çıkacak. Çünkü ikilinin oldukça samimi bir dostluğu bulunuyordu. Hadise programdan ayrılırsa onun yerine Gülşen katılabilir. Böyle bir ihtimalin olduğunu da belirtelim. Güzel şarkıcı Gülşen’in önümüzdeki aylarda programa dahil olabileceği belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu