Magazin

Hadise Kaan Yıldırım’ın Eşyalarını Geri Gönderdi! Hadise Kaan İlişkisi Resmen Bitti

Hadise ve Kaan Yıldırım ayrılığından sonra Hadise'den şok hamle geldi. Evden taşınma kararı aldı. Kaan Yıldırım'a eşyalarını şoförüyle yolladı.

Hadise ve Kaan Yıldırım arasındaki ilişkinin bittiği gözler önüne serildi. Özellikle de Hadise’nin hamlesi oldukça ses getirdi. Çünkü ünlü şarkıcı, ayrılmakla kalmayıp kendisine ait olan tüm eşyaları da Kaan Yıldırım’ın evine gönderdi. Üstelik bir iddia daha gündeme geldi ki Hadise’nin bunu yaptığını duyanlar çok şaşıracak…

Hadise İlişkiyi Hatırlamak İstemiyor

Hadise, kendisine hediye edilen eşyaların da dahil olduğu iddia edilen pek çok eşyayı eski sevgilisine gönderdi. İkilinin evlenmeleri beklenirken bir anda ayrılmaları dikkat çekti. Ayrıca bu eşyalarla beraber hatıraları tamamen silmek istediği düşünülen oyuncunun evini değiştirdiği de ortaya çıktı.

Hadise Yeni Eve mi Taşınacak?

Hadise’nin aldığı taşınma kararı çok şaşırıldı. Çünkü ilişki sonrası evi dahi değiştirmesi karşısında hayranları bu duruma anlam veremedi. Yeni bakacağı evi ise yüksek güvenliğe sahip siteler üzerinden seçeceği düşünülüyor. Böylelikle ünlü şarkıcının daha önce başına gelen taciz skandalının bir benzeri yaşanmamış olacak.

Ayrılığı Kaan Yıldırım Duyurdu!

Hadise’nin ayrılıkla ilgili hamleleri gündeme gelince, Kaan Yıldırım da konuyla ilgili bazı açıklamalarda bulunarak ilişkinin noktalandığını duyurmuştu. Ancak haklarında çıkan iddiaları da reddetmişti. Anlaşarak saygı ve sevgi içerisinde ayrıldıklarını belirtmişti. Ebru Gündeş’in dahil olduğu ile ilgili haberlerin gerçek olmadığı anlaşıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu